BETA

07.06.2018

13:22

 מה רואים באוזן?
מה רואים באוזן?,
שירי בן ארי

אוזן קשבת

"אני בלי שרביט אבל עם מחט", אומר כפיר פוריאן, מנהל מרפאת k-medic, שמתמחה בטיפול בהרטבת לילה דרך אבחון באפרכסת האוזן. למה ילדים בוגרים מרטיבים? 40% בגלל אבא ואמא

 

אם הילד שלכם עבר את גיל חמש ועדיין קם רטוב בבוקר (גם אם זה רק פעמיים בשבוע), כדאי שתתחילו לחשוב על טיפול בהרטבת לילה.

"ישנם לא מעט גורמים להרטבת לילה", מסביר כפיר פוריאן, שמתמחה בטיפול בבעיה, "זה יכול לנבוע מבעיות רגשיות, שהן הכי נפוצות – פחדים, דכאון, לחץ... ויכול לנבוע מבעיה פיזית – בעיה הורמונלית, חולשה בשק השתן וכד'. הטיפול בהרטבת לילה בגישה שלנו שונה משאר הגישות. אנחנו מטפלים בשורש הבעיה ולא בסימפטום עצמו. הבעיה בכך, שאחוז נמוך של ילדים נגמל באמצעות שיטת הזמזם (שמעיר את הילד ברגע שהוא מרטיב) או בשיטת הטיפול התרופתי שמדכא את ההורמון המייצר שתן – היא בכך ששתי השיטות לא פותרות את הבעיה האמיתית להרטבת לילה ובסיבה שהילד ישן כל כך חזק שהוא לא מתעורר כשהוא מרטיב".

פוריאן הוא אורוקולותארפיסט. זה נשמע כמו שם של דינוזאור, אבל אוריקולותראפיה  היא מדע  לכל דבר.  אוריקולותראפיה  (מהמילה  AURICULE – אפרכסת באנגלית) היא שיטה טיפולית של אבחון וטיפול דרך  דיקור וגירוי באוזן עם תוצאות מפתיעות במגוון כמעט אינסופי של בעיות.

מקורה של השיטה הוא בסין לפני 2500 שנה.  אבל רק  ב-1953 היא  התגלתה בגדול לעולם על ידי רופא צרפתי מהעיר ליון  ובעקבות מחקרו, השיטה אומצה ברחבי העולם ואיך לא, גם הסינים אימצו אותה בוורסיה המתקדמת שלה.

מתברר שבאפרכסת האוזן,  שיש בה כלי דם ועצבים, יש  גם לא פחות מ-313 נקודות  פונקציונליות שמייצגות את אברי גופנו ובעצם מהוות נקודות ריפוי ורשת העצבים פועלת בין האוזן למוח  באמצעות דיקור מדויק  במקומות הריפוי  ומאפשרת זיהוי מדויק של מקור הבעיה

  

איך זה עובד?

 

מתברר שבאפרכסת האוזן,  שיש בה כלי דם ועצבים, יש  גם לא פחות מ-313 נקודות  פונקציונליות שמייצגות את אברי גופנו ובעצם מהוות נקודות ריפוי ורשת העצבים פועלת בין האוזן למוח  באמצעות דיקור מדויק  במקומות הריפוי  ומאפשרת זיהוי מדויק של מקור הבעיה.  לדוגמא:  דיקור בנקודות שקשורות בבעיות כבד או כליות, האבר עצמו מקבל את הטיפול ועובר תהליך הקלה בכאב, עד ריפוי מלא, הדיקור מאפשר למוח להפריש חומרים מרגיעים, משככים ומאזנים והתוצאה: הגוף ממצה את הפוטנציאל שלו לריפוי עצמי מהשורש, במהירות וביעילות, בלי שום כימיקלים  ובלי כל תופעות לוואי. שיטת הדיקור באוזן מוכרת על ידי ה-FDA  האמריקאי , על ידי ארגון הבריאות העולמי ובשנת 84 הוכרה גם על ידי ההסתדרות הרפואית בישראל.

פוריאן מתמחה ברפואה סינית וגם רפואת צמחים מערבית. הוא מוסמך  לדיקור קוסמטי ומוסמך בהומוטוקסיקולוגיה, שעיקרה הומיאופתיה מודרנית . "אני יכול להראות בלייב איך  למשל כאב נעלם תוך חצי שעה מתחילת הדיקור", הוא אומר.

 

ילדים פוחדים ממחטים. איך זה עובד איתם?

"הטיפול לא כואב, אבל עבור ילדים שפוחדים ממחטים הוספנו טיפול בתוסף צמחי, שאותו נוטלים דרך הפה. 50% מהילדים אחרי הטיפול הראשון קמים יבשים. כשמדובר בבעיות רגשיות תוך יומיים- שלושה עם שימוש בתוסף תזונה קמים יבשים. הטיפול מאד מהיר ויעיל".

 

מהם אחוזי ההצלחה?

"יש לנו למעלה מ-80 אחוזי הצלחה ואנחנו מטפלים בילדים מעל גיל חמש. מבחינתנו, אם הילד קם יבש במשך 22 ימים, עשינו את שלנו והבעיה נפתרה. אבל, הרבה פעמים אני נתקל בבעיות סביבתיות, שהם קשות יותר לטיפול. זה יכול להיות הורים היסטריים, אלימות מילולית או פיזית במשפחה, חשיפה של הילדים למריבות בין ההורים או אפילו אח שמציק. 40 אחוזים מהילדים מרטיבים בגלל אבא ואמא ולכן חשוב לנו להתחבר אל הילד ולהבין מה מקור הבעיה: היא יכולה להיות בגלל דלקת סמויה בדרכי השתן או בגלל חוסר בגרות נפשית. עד שלא נאתר את הבעיה לא נוכל לפתור אותה".

 

מחירים:

פגישת יעוץ וטיפול ראשוני – 590 שקלפורמולה למי שלא מטופל במרפאה – 580 שקל

כל טיפול בתוך סדרת טיפולים – 450 שקל

ממוצע טיפולים - 6

 

ליצירת קשר:

*3259 / 073-7083017

הברזל 31 ת"א

www.kmedic.co.il