מצעד האפליקציות: גרסה חדשה ל-Waze

איך להפוך את האייפון למצלמה בשלט רחוק וכל מה שאתם צריכים לדעת על חנייה. האפליקציות שעשו לנו את השבוע

Wi-Fi Camera: צילום בשלט רחוק

לצילום קבוצתי יש חיסרון אחד מהותי - כמעט תמיד מישהו מהקבוצה יהיה חסר בצילום, כי הוא זה שצריך לצלם. ובכן, לא עוד. עם אפליקציית Wi-Fi Camera תוכלו לצלם ולשמור תמונה באייפון שלכם - באמצעות אייפון אחר!

 

האפליקציה, שלמעשה הופכת אייפון אחד לשלט רחוק עבור המצלמה שבאייפון השני, מחייבת את התקנת האפליקציה בשני המכשירים (או יותר).

 

מכשירים אלה צריכים גם לפעול על אותה רשת אינטרנט אלחוטית, או לתקשר ביניהם באמצעות בלוטות'.

 

לאחר ההתקנה והפעלת האפליקציה בשני מכשירים - תוכלו לראות על גבי המכשיר שלכם מה "רואה" המצלמה שבמכשיר השני. צלמו - והתמונה תישמר על מכשירכם.

 

Wi-Fi Camera להורדה ל-iOS, חינם

Waze: סנכרון עם פייסבוק

כשפייסבוק פגשה את Waze: אפליקציית הניווט הפופולארית Waze מתחדשת, ומוסיפה סנכרון הדוק עם הרשת החברתית. החל מהיום, לא רק שתוכלו להתחבר לאפליקציה באמצעות פרופיל הפייסבוק שלכם, תוכלו גם לראות על המפה את חבריכם הנוסעים לידכם.

 

כך למשל, אם אתם וחברים נוסעים לאותו מקום, תוכלו לצפות במיקומם תוך כדי נסיעה, ולראות את הזמן ההגעה המשוער שלהם. לאחר ההגעה, תוכלו גם להתעדכן במידע החשוב של איפה חנה כל אחד מחבריכם.

 

שימו לב: אתם יכולים לבחור למי ייחשף מיקומכם על המפה. לאחר שתאשרו לפייסבוק גישה לאפליקציה, היכנסו למסך ההגדרות, ובחרו ברשתות חברתיות > פייסבוק. שם תוכלו לבחור מי יוכל לראות אתכם על המפה: רק חברים, חברים של חברים או החברים הקרובים ביותר. בהנחה שרשימה זו כוללת באמת רק את החברים הקרובים לכם ביותר, בחרו בה. אם אתם לא רוצים שום קשר עם פייסבוק, אתם יכולים להתנתק ממנה בכל עת.


עוד כוללת האפליקציה אפשרות לשיתוף מפת הנסיעה וזמן ההגעה המשוער גם עם מי שאין לו Waze זמין, ופונקציה שימושית במיוחד של "איסוף". כך למשל, אם אתם אוספים חבר בדרך לאירוע כלשהו אך אינכם יודעים בדיוק איפה הוא נמצא ("ליד השווארמה, נו"), תוכלו לקבל את מיקומו המדויק באמצעות האפליקציה, ולחסוך לעצמכם התברברות.

 

להורדת Waze לאנדרואיד, חינם

להורדת Waze לאייפון, חינם 

CityPark: הכל על חנייה

Citypark תספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כשאתם מתחילים לחפש חנייה: איפה יש חניונים בתשלום, איפה יש חניה ברחוב, מה הזמינות המשוערת של החניה באיזור, מה המחירים שתצטרכו לשלם ועוד. יש אפילו קופונים שיכולים להוזיל את עלויות החניה בחניונים נבחרים. זקוקים לעוד אפליקציות על חנייה? היכנסו למדריך שלנו.

 

להורדת CityPark לאייפון, חינם
הורדת CityPark לאנדרואיד, חינם