משחק: גולשים בשלג עם סקי ספארי

במשחק הממכר סקי ספארי עליכם לברוח ממפולת שלגים בעזרת החיות שבהן תתקלו בדרך. זמין לאנדרואיד ולאייפון בדולר

סטריפ

משתעממים בחופש ומחפשים את ההתמכרות החדשה שתגרום לכם לשחק בסמארטפון שעות על גבי שעות מבלי שתרגישו? הכירו את המשחק Ski Safari - משחק ממכר ומהנה שיבחן את מהירות התגובה שלכם.

 

מטרתכם במשחק הממכר הזה, היא לברוח ממפולת שלגים שרודפת אחריכם במורד רכס ההרים. כדי לעשות זאת, דמותכם במשחק מצוידת בזוג מגלשיים, ובאפשרותכם להגביר את מהירותכם בעזרת החיות שבהן תיתקלו בדרך.

 

כך לדוגמה, העיט שמרחף מעליכם יטיס אתכם במהירות, והפינגווינים ומפלצת השלג (yeti) יאפשרו לכם להחליק על גבם כדי לצבור תאוצה. פשוט מתקרבים אל החיות - ודמותכם במשחק תקפץ על גבם ותחליק במהירות רבה יותר.  

 

הניווט באפליקציה פשוט: לחיצה אחת על מסך המגע גורמת לדמות לקפוץ ואילו לחיצה ארוכה מרימה את המגלשיים באוויר עד שתוכלו לבצע סלטות שלמות. רק אל תשכחו לנחות כאשר המגלשיים ישרים - כי אחרת תמעדו בתוך השלג. במקרה שמעדתם, עליכם לגרום לדמותכם להתרומם כמה שיותר מהר, באמצעות לחיצות מהירות וקצרות על המסך. אם תתעכבו מדי - מפולת השלגים תשיג אתכם ותסיים את המשחק.

 

כדי להתקדם במשחק עליכם להשלים משימות שונות כמו סלטות כפולות באוויר, גלישה על עננים ורבות אחרות. כל משימה תאפשר לדמותכם לקבל דרגה גבוה יותר. בנוסף, לאורך המסלול עליכם לאסוף מטבעות שישמשו אתכם לרכישת דמויות חדשות, תלבושות ואביזרים בחנות המשחק.

 

המשחק מגיע עם אזהרת התמכרות חמורה - אך ההנאה מובטחת. הוא זמין לאנדרואיד ול-iOS בדולר.

וידאו ולינקים

 

להורדת Ski Safari לאנדרואיד, לאייפון, 0.99$