ארה"ב חוגגת ואתם מרוויחים: אפליקציות מוזלות ל-4 ביולי

בארצות הברית חוגגים את יום העצמאות, וחנויות האפליקציות חותכות מחירים של אפליקציות שוות. אספנו עבורכם את המיטב שבמיטב

סטריפ

פתיחה

היום נחגג בארצות הברית יום העצמאות, ומתברר כי מדובר גם ביום חג עבור משתמש הסמארטפון הישראלי. מי שביקר היום בחנויות האפליקציות של גוגל ושל אפל ודאי נתקל במבצעים שווים לרגל האירוע.

 

אספנו עבורכם את הדילים השווים ביותר שבהם כדאי להעיף מבט רגע לפני שהחגיגה נגמרת.

 

Shadowgun לאייפון, אייפד ואנדרואיד

 

Shadowgun הוא אחד המשחקים המתקדמים באייפון ובאנדרואיד כיום. מדובר בכותר אקשן מבית Madfinger Games, בו תזכו להילחם בסייבורגים ומוטנטים שנראים טוב יותר מכל מפלצת אחרת על הסמארטפון. המשחק כולל גרפיקה ותצוגה המתקרבות לרמה של קונסולות משחקים. 

 

להורדת Shadowgun לאייפון ולאייפד, 0.99$, לאנדרואיד (במקום 4.99$)

 

Jump Desktop לאייפון ולאייפד

 

האפליקציה הזו מאפשרת לכם להשאיר את המחשב הנייד מאחור ולשלוט בו מרחוק באמצעות האייפון. השליטה מרחוק מאובטחת ופשוטה לשימוש. תוכלו באמצעותה להפעיל באמצעות הסמארטפון כלים כמו הדפסת קבצים, האזנה למוזיקה שעל המחשב שלכם ועוד. כדי להשתמש באפליקציה, עליכם להיכנס לאתר השירות מהמחשב הנשלט ולבחור באפשרות Setup.

 

להורדת Jump Desktop לאייפון ולאייפד, 7.99$ (במקום 15.99$)

 

Color Splash Studio לאייפון ולאייפד

 

Color Splash סטודיו היא אפליקציה שימושית לעריכת תמונות. היא מאפשרת לכם לשפר את מראה התמונה באמצעות שינוי הגוון, הניגודיות ושלל כלים מתקדמים. בנוסף, תוכלו באמצעות להמיר תמונות לשחור לבן ולהשאיר איזורים מסוימים צבעוניים. את התמונות באפשרותכם לצלם מתוך האפליקציה או לייבא מספריית התמונות. היא כוללת מגוון אפקטים, אפשרות לתצוגה מוקדמת ואת היכולת לשתף את התמונות המוכנות ברשתות החברתיות.   

 

 

 

 

להורדת Color Splash סטודיו לאייפון ולאייפד, 0.99$ (במקום 4.99$)

Battlefield: Bad Company 2 לאייפד

 

סיפור הרקע של 2 Battlefield: Bad Company נשמע כמו עלילה של סרט קולנוע אנטי-מלחמתי, אולם מדובר במשחק בלבד. במשחק עליכם לגלם בחור שהתגייס לצבא כדי להגן על מולדתו אך שינה את דעתו. הוא וצוות הלוחמים יוצאים למסע ברחבי אירופה, במטרה להתעשר בעזרת פשעי מלחמה בלתי מזיקים. בדרך, הקרבות שמסביב הופכים לערבוביה לא ברורה של רצח והרס עד שהכל, פרט לדולר הנכסף, נהפך חסר משמעות. המשחק מלווה בגרפיקה מושקעת שתיראה מדהים על מסך האייפד שלכם.

 

נציין, כי ענקית המשחקים EA הכריזה על הנחות נוספות לרגל 4 ביולי, כך שכדאי לכם להיכנס ולבדוק הנחות נוספות בדף המבצעים באתר החברה. 

 

 

להורדת Battlefield: Bad Company 2 לאייפד, 0.99$ (במקום 9.99$)

 

Tetris regular לאייפד

 

על האפליקציה הזו - לא צריך להרחיב. היא אמנם מיועדת לאייפד בלבד, אך תאפשר לכם לשחק במשחק סידור הלבנים הקלאסי בממשק צבעוני ויפהפה. באפשרותכם לשחק בגירסה הקלאסית של המשחק הכולל 15 שלבים שונים, להזמין את החברים למשחק ועוד.

 

להורדת Tetris regular לאייפד, 0.99$ (במקום 2.99$)

Riptide GP לאנדרואיד

 

אפליקציית מירוץ הג'ט סקי Riptide GP לאנדרואיד תאפשר לכם לבחון את יכולתכם בשיט דרך תעלות ונהרות, ערים עתידניות ועוד. מדובר במשחק בעל גרפיקה איכותית וסביבה ריאליסטית שיבחן את מהירות התגובה שלכם.

 

 

 

להורדת Riptide GP לאנדרואיד, 0.99$ (במקום 1.99$)

 

AirSync לאנדרואיד

 

אם אתם מכורים למוזיקה ומתעייפים רק מהמחשבה של העברת הקבצים מספריית האייטונס לאנדרואיד שלכם - זוהי האפליקציה עבורכם. AirSync היא אפליקציה פשוטה לשימוש, שמאפשרת לכם להעביר את המוזיקה, התמונות והסרטונים אל מכשיר האנדרואיד שלכם, והיא עושה זאת ללא כבלים - על גלי ה-WiFi בלבד. 

 

להורדת AirSync לאנדרואיד, 3.49$ (במקום 4.99$)

 

Monster Shooter לאנדרואיד

 

לא מסתפקים במשחקי יריות? Monster Shooter הוא משחק יריות שבוחן גם את הביצועים שלכם מבחינת אסטרטגיה. המשחק כולל שלבים רבים עם כוחות רשע שונים ומגוון כלי נשק. באפשרותכם לשדרג את כלי הנשק שלכם ככל שתתקדמו במשחק, ואף להזמין חברים שיביסו את התוצאה הטובה ביותר שלכם.

 

להורדת Monster Shooter לאנדרואיד, 0.99$ (במקום 1.30$)