אפליקציה: תמונות עם מנגנון השמדה עצמית

Snapchat תאפשר לכם להגדיר את משך הזמן שבו יוכל הנמען לצפות בתמונה ששלחתם - ולאחר מכן תימחק התמונה ממכשירו

ריק

שלחתם פעם תמונה שלא רציתם שתפורסם ברבים, אך היה לכם חשוב לשתף עם חבר? אפליקציה חדשה בשם Snapchat נועדה להסיר את חששותיכם מפני שליחת תמונות שאינכם רוצים שיופצו ברבים, ומוחקת את התמונה ממכשירו של הנמען שניות ספורות לאחר שהתקבלה.

 

Snapchat החינמית מאפשרת למשתמשים לשלוח אחד לשני תמונות, ולשלוט במשך הזמן שבו מקבל התמונה יכול לצפות בה. על מנת ללהשתמש בשירות, שני המשתמשים צריכים להתקין את האפליקציה.

 

משך הזמן  שלאורכו תוצג התמונה נע בין שניה אחת לבין 10 שניות, ונתון לבחירתו של השולח. לאחר פרק הזמן הנבחר - התמונות נמחקות לעד. בנוסף, אם המשתמש שמקבל את התמונה מנסה לעשות צילום מסך, האפליקציה תעביר על כך הודעה לשולח.

  

האפליקציה נמצאת במקום ה-12 במצעד האפליקציות הפופולריות באפסטור בארה"ב, ועלתה לכותרות כאשר הבלוג Bits של "הניו יורק טיימס" הכתיר אותה כאפליקציית סקסטינג - כלומר אפליקציה המיועדת לשליחת צילומים בעלי תוכן מיני מפורש. על פי הבלוג, מפתחי האפליקציה מכחישים כי זהו ייעודה, אך בדף האפליקציה מוצגות תמונות של נשים בלבוש מינימלי, והאפליקציה מוגבלת לשימוש לגילאי 12 ומעלה וכוללת אזהרה מפני "תוכן מיני או עירום".

 

אנחנו, כרגיל, נזכיר לכם פעם נוספת להיות זהירים מאד בכל הנוגע לתמונות שעלולות לגרום לכם או לחבריכם נזק, ולחשוב פעמיים לפני כל לחיצה על Send.

 

להורדת Snapchat לאייפון, חינם