מצעד האפליקציות: מי רוצה להיות צלם פפראצי?

משחק ממכר לזיהוי לוגואים, תוכנות אופיס לטאבלטים מבוססי אנדרואיד, ניהול משימות בטכניקת פומודורו ועוד אפליקציות שעשו לנו את השבוע

ריק

להיט באפסטור: זהה את הלוגו

חושבים שאתם מכירים את הלוגואים של כל החברות והמותגים הנחשבים בעולם? מהיום תוכלו לבדוק את הידע שלכם בתחום, באמצעות משחק אייפון מדליק שכובש את האפסטור.

 

שמו של המשחק הוא Logos Quiz, והוא כולל שמונה שלבים שבהם תיבחנו על יותר מ-500 מותגים של חברות ידועות מרחבי העולם. במסגרת המשחק, עליכם לזהות לוגו שחלקים ממנו הושמטו. ברגע שזיהיתם, עליכם להקליד את שם החברה, והאפליקציה תאמר לכם אם צדקתם.

 

ככל שתזהו יותר לוגואים בהצלחה, תזכו בנקודות וכן ברמזים שיקלו עליכם בפתירת שלבים קשים במיוחד. אם בכל זאת נתקעתם ואין לכם מושג באיזה לוגו מדובר - באפשרותכם לפנות אל חבריכם בפייסבוק ובטוויטר לעזרה.

 

מדובר במשחק ממכר וכיפי - חוץ מהמקרים שבהם נתקלים בלוגו מוכר שפשוט לא זוכרים מאיפה.

  

להורדת Logos Quiz Game לאייפון, חינם

אפליקציית CloudOn לאופיס מגיעה לטאבלטים של אנדרואיד

בעלי טאבלט מבוסס אנדרואיד, שימו לב: מהיום אתם יכולים ליצור, לערוך ולשתף קבצי וורד, אקסל ופאואר-פוינט במחשב הלוח שלכם, באמצעות אפליקציית CloudOn. האפליקציה, שהיתה זמינה עד כה למכשירי אייפד בלבד, תביא לטאבלט שלכם את כל האפשרויות המוכרות של תוכנות מיקרוסופט בממשק פשוט, מהיר ונוח.

 

CloudOn מאפשרת שמירה ועבודה על מסמכי אופיס בשירות האחסון בענן שלכם, ותומכת בשירותים גוגל דרייב, דרופבוקס ו-Box. כדי להשתמש באפליקציה, עליכם פשוט להתקין אותה, ליצור לעצמכם חשבון ולהתחבר דרכה לשירות אחסון בענן.

 

האפליקציה בעצם מעניקה לכם גישה מרחוק לתוכנות אופיס המותקנות על שרתי החברה. המשמעות היא, שעל מנת לעבוד על המסמכים - חובה עליכם להיות מחוברים לרשת. אם אתם זקוקים לתוכנות אופיס אך מתלבטים באשר להורדת האפליקציה, אנחנו ממליצים להוריד אותה כעת ולהמשיך להתלבט אחר כך, כיוון שרוב הסיכויים הם שהאפליקציה לא תישאר חינמית לאורך זמן.

 

להורדת CloudOn לטאבלט אנדרואיד, חינם

להורדת CloudOn לאייפד, חינם

Pomodoro: אפליקציה שווה לניהול משימות

לא מצליחים ללמוד למבחן או להשלים משימות שממתינות לכם מזה עידן ועידנים? הכירו את Pomodoro - אפליקציית ניהול משימות שתקל עליכם לנהל את הזמן בצורה היעילה ביותר. האפליקציה מבוססת על טכניקת פומודורו, הנחשבת אחת מהדרכים הפשוטות והיעילות ביותר לביצוע משימות. 

 

איך זה עובד? עליכם ראשית לבחור במשימה שאתם מעוניינים לבצע. לאחר מכן, עליכם לעבוד על המשימה במשך 25 דקות, ולאחר מכן לקחת 5 דקות הפסקה מהעבודה. עליכם להמשיך לעבוד בצורה כזו על המשימה לסירוגין, ולאחר 4 פעמים שביצעתם סדרה כזו של עבודה ולאחריה הפסקה - עליכם לקחת הפסקה ארוכה יותר.

 

האפליקציה בנויה בצורה פשוטה, שתקל עליכם להוסיף, לערוך, לשנות את סדר העדיפויות ולסמן משימות שסיימתם בהצלחה. בנוסף, באפשרותכם לצפות בנתונים סטטיסטיים, על מנת ללמוד על התקדמותכם.

  

להורדת Pomodoro לאייפון, 0.99$

יש חיים אחרי דרו סאמת'ינג: Doodle.ly

אם השפה הטבעית שלכם היא ציורים והתמכרתם ברגע ל"דרו סאמת'ינג" - הכירו את ההתמכרות הבאה שלכם: Doodle.ly

לאייפד מאפשרת לכם לשתף ציורים ושרבוטים עם חברים ועם זרים מוחלטים.

 

האפליקציה, שהושקה ביולי 2011, צוברת תאוצה במהירות ונכון להיום צוירו באפליקציה כ-30,000 ציורים. השבוע נוספה לאפליקציה האפשרות לעשות "לייק" לציורים, ובנוסף הציורים המשותפים באתר האפליקציה מדורגים מעתה לפי פופולריות. מפתחיה מבטיחים כי בקרוב תתווסף לאפליקציה אפשרות מעקב אחר משתמשים - בדיוק כמו בטוויטר.

 

להורדת Doodle.ly לאייפד, חינם

האפליקציה שתהפוך אתכם לצלמי פפראצי

אפליציה ישראלית חדשה תשלם לכם על תמונות של ידוענים: צלמו סלב, שתפו ב-Paparazit וקבלו כסף בתמורה לצילום. משתמשי האפליקציה שיעדכנו על מיקומם של סלבריטאים בזמן אמת, יתוגמלו על כך כספית. האפליקציה חינמית וזמינה למכשירי אנדרואיד ו-iOS. 

 

לינקים לפפראצית

להורדת paparazit לאנדרואיד, חינם

להורדת paparazit לאייפון, חינם