אפליקציית CloudOn לאופיס מגיעה לטאבלטים של אנדרואיד

לא רק לאייפד: האפליקציה החינמית CloudOn תאפשר לכם ליצור, לערוך ולשתף קבצי וורד, אקסל ופאואר-פוינט במחשבי לוח מבוססי אנדרואיד

ריק

בעלי טאבלט מבוסס אנדרואיד, שימו לב: מהיום אתם יכולים ליצור, לערוך ולשתף קבצי וורד, אקסל ופאואר-פוינט במחשב הלוח שלכם, באמצעות אפליקציית CloudOn.

 

האפליקציה, שהיתה זמינה עד כה למכשירי אייפד בלבד, תביא לטאבלט שלכם את כל האפשרויות המוכרות של תוכנות מיקרוסופט בממשק פשוט, מהיר ונוח.

 

CloudOn מאפשרת שמירה ועבודה על מסמכי אופיס בשירות האחסון בענן שלכם, ותומכת בשירותים גוגל דרייב, דרופבוקס ו-Box. כדי להשתמש באפליקציה, עליכם פשוט להתקין אותה, ליצור לעצמכם חשבון ולהתחבר דרכה לשירות אחסון בענן.

 

האפליקציה בעצם מעניקה לכם גישה מרחוק לתוכנות אופיס המותקנות על שרתי החברה. המשמעות היא, שעל מנת לעבוד על המסמכים - חובה עליכם להיות מחוברים לרשת. אם אתם זקוקים לתוכנות אופיס אך מתלבטים באשר להורדת האפליקציה, אנחנו ממליצים להוריד אותה כעת ולהמשיך להתלבט אחר כך, כיוון שרוב הסיכויים הם שהאפליקציה לא תישאר חינמית לאורך זמן.

 

כמו כן, אם השימוש בוורד או בפאוור פוינט בקצות האצבעות נשמע לכם מסובך, תשמחו לשמוע כי תצוגת התוכנות של מיקרוסופט שונתה מעט לטובת שימוש נוח יותר. כך לדוגמה, חלק מהסרגלים בתוכנת וורד יתגלו לכם כמרווחים יותר.

 

האפליקציה חינמית ומתאימה למערכות ההפעלה אנדרואיד בגירסאות 3.1 ומעלה.

 

להורדת CloudOn לטאבלט אנדרואיד, חינם

להורדת CloudOn לאייפד, חינם