BETA

5 אפליקציות רדיו מומלצות

מגוון תחנות רדיו מהארץ ומהעולם, רשימות השמעה אוטומטיות לפי טעמכם האישי, גילוי אמנים ושירים חדשים - הכירו את אפליקציות הרדיו שאתם חייבים לנסות

ריק

Jango: היורשת של פנדורה

ג'נגו היא האפליקציה המושלמת ליצירת תחנות האזנה על פי טעמכם האישי, ולגלות מוזיקה חדשה בהתאם לטעם המוזיקלי שלכם. האפליקציה מושווית לעתים קרובות לפנדורה, אתר הרשת להזרמת מוזיקה שזמין כיום בארצות הברית בלבד. בנוסף לאפליקציות הסמארטפונים תוכלו לגשת לתחנות שלכם גם דרך המחשב, באתר השירות.

 

לאחר ההרשמה, האפליקציה מאפשרת לכם ליצור רשימות השמעה מותאמות אישית. במקום לבחור את הרשימה שיר אחר שיר, האפליקציה מאפשרת לכם להוסיף שם של אמן או של שיר אהוב, ושאר השירים ייבחרו על ידי האפליקציה. אל דאגה, אם השתרבב לרשימת ההשמעה שלכם שיר שאינכם אוהבים - פשוט סמנו אותו, והשיר יימחק מהתחנה ולא יושמע שוב. בנוסף, באפשרותכם לשוטט בין תחנות של משתמשים אחרים, שעל פי רוב מפרטים את הסגנון המוזיקלי שלהם בשם התחנה.

 

להורדת Jango לאייפון, חינם

להורדת Jango לאנדרואיד, חינם

TuneIn: מוזיקה מכל העולם

קשה שלא להתאהב באפליקציה הזו: אפשר למצוא בה כל דבר, בממשק פשוט, נוח וקל ללמידה. TuneIn כוללת יותר מ-50,000 תחנות רדיו מרחבי העולם, ובהם גם תחנות מקומיות מישראל. תוכלו אפילו לבחור בתחנות המשדרות מוזיקה, חדשות, ספורט ועוד.

 

האפשרויות אינסופיות, וכל אחד יכול למצוא בשיא הפשטות תחנה נדירה מארץ רחוקה שמשדרת בדיוק את מה שהוא אוהב. כך לדוגמה, תוכלו להאזין לתחנת הרוק המקומית בגרמניה או למרתון ג'אז מתחנה לונדונית - הכל זמין בקלות מתוך TuneIn בסמארטפון.

 

אם עדיין לא השתכנעתם - האפליקציה מאפשרת גם לכוון מתוכה שעון מעורר, שיעיר אתכם עם המוזיקה האהובה עליכם מכל מקום בעולם. האפליקציה חינמית, וזמינה לאנדרואיד ולאייפון.

 

להורדת TuneIn לאנדרואיד, חינם

להורדת TuneIn לאייפון, חינם

Digitally Imported Radio : מוזיקה אלקטרונית

אם הסגנון שלכם הוא מוזיקה אלקטרונית, תשמחו לשמוע על אפליקציה שמתמחה בדיוק בז'אנר המוזיקה הזה. האפליקציה Digitally Imported Radio מציעה לכם להאזין לכ-40 תחנות רדיו, שכל אחת מתרכזת בסגנון אחר של מוזיקה אלקטרונית.

 

תוכלו למצוא בה סגנונות כמו טראנס, האוס, טכנו, פרוגרסיב, אמביאנט ועוד ז'אנרים. ברגע שתיתקלו בתחנה שאהבתם, תוכלו לסמן אותה ברשימת המועדפים. שמו של כל אחד מהשירים שלהם תאזינו באפליקציה יופיע על המסך, כך שתוכלו ללמוד על אמנים ועל שירים חדשים.

 

מאפיין נחמד נוסף באפליקציה, הוא היכולת להוריד את איכות ההאזנה בהתאם לחבילת האינטרנט שלכם, כך שלא תצטרכו לדאוג מפני ניצול חבילת ה-3G שלכם.

 

להורדת Digitally Imported Radio לאנדרואיד, חינם

להורדת ,Digitally Imported Radio לאייפון, חינם

 

XiiaLive: תיוג שירים אהובים

האפליקציה XiiaLive מביאה יותר מ-40,000 תחנות רדיו לסמארטפון שלכם, ובאמצעותה תוכלו לגלות מוזיקה ותחנות רדיו מסביב לעולם. בתוך האפליקציה תמצאו מוזיקה על פי חלוקה לז'אנרים, וכן תוכלו לנהל רשימת תחנות מועדפות ולצפות בהיסטוריית השימוש שלכם באפליקציה.

 

האפליקציה בעלת ממשק מדליק, ותצוגת שירים מדליקה. מאפיין נחמד בה הוא היכולת לתייג שיר שאהבתם. מעתה, כשתיתקלו בשיר שתרצו לשמוע שוב - אין צורך לכתוב לעצמכם את השם, אלא פשוט לתייג אותו בלחיצה אחת בלבד. האפליקציה כוללת אפשרות למעבר למצב שינה, שמתבצע עם הורדה הדרגתית של הווליום.

 

להורדת XiiaLiveTM Lite לאנדרואיד, חינם

RLive: רדיו ישראלי לאייפון

אם אין לכם כל כך עניין בתחנות רדיו מכל העולם, ואתם דווקא מכורים לתחנות הישראליות - הכירו את אפליקציית הרדיו לאייפון RLive. האפליקציה מעניקה לכם גישה למגוון גדול של תחנות רדיו ישראלי וכמה תחנות מהעולם. תוכלו למצוא בה את התחנות גלגלצ, רדיו 99, רדיוס ורבות אחרות.

 

האפליקציה כוללת ממשק פשוט בעל כפתורים נוחים לשימוש. באפשרותכם ליצור רשימת תחנות רדיו מועדפות, ולצפות ברשימת התחנות על פי סדר הפופולריות שלהן. תוכלו לצפות ברשימת תחנות בחלוקה לאזורים, לז'אנרים, למגזרים ועוד. תוכלו אפילו לדווח על תחנות לא פעילות.

 

להורדת RLive לאייפון, חינם

 

אמנם לא מדובר באפליקציית רדיו, אך למי שלא מכיר נזכיר את האפליקציה השווה הבאה, שתזרים לסמארטפון שלכם את כל המוזיקה מהמחשב האישי:

Audiogalaxy: הזרמת מוזיקה מהמחשב האישי

עם כל הכבוד לאפליקציות שמביאות לנו מוזיקה מכל העולם, מכל הז'אנרים האפשריים ומפתיעות אותנו עם אמנים חדשים - לפעמים אנחנו פשוט רוצים את המוכר והאהוב ששמור על המחשב הביתי שלנו. בדיוק בשביל זה הגיעה לעולם האפליקציה Audiogalaxy.

 

האפליקציה הזו תאפשר לכם להאזין לכל קבצי המוזיקה שעל המחשב שלכם ישירות מהסמארטפון, מבלי להעביר את הקבצים למכשיר. באפשרותכם ליצור רשימות השמעה מתוך האפליקציה, לחפש שירים, להציג בזמן ההשמעה את תמונות האלבומים ועוד. האפליקציה תאפשר לכם להאזין לכל המוזיקה מהמחשב שלכם, מבלי שתצטרכו לבחור אילו אלבומים להעביר לסמארטפון ואילו לא - מה שפוטר אתכם מדאגה לסוגיית נפח הזיכרון.

 

כדי להשתמש באפליקציה עליכם להירשם באמצעות כתובת המייל, ולהתקין על מחשבכם האישי תוכנה שמאפשרת את הזרמת המוזיקה.

 

להורדת Audiogalaxy לאייפון, חינם

להורדת Audiogalaxy לאנדרואיד, חינם