מצעד האפליקציות: מוסיפים צבע לסמסים

אייסיקיו מגיע לאייפון, מדחום בשר שמעדכן בזמן אמת את הסמארטפון, מוזיקה שעושים במחוות אצבע - האפליקציות שעשו לנו את השבוע

ריק

iGrill: מדחום שיגיד לכם מתי הבשר מוכן

אם אתם חוששים לאבד את הריכוז בזמן הכנת הבשר, או שאתם מעדיפים גורם מנוסה שיכוון אתכם ויתריע כשהבשר עומד להתייבש - אתם חייבים להכיר את iGrill. מדובר במדחום הפועל בשילוב עם אפליקציית iOS, ויוצריו מבטיחים כי הוא יבצע מהפכה בדרך שבה אתם מכינים בשר על האש.

 

iGrill מתקשר עם האייפון או האייפד שלכם באמצעות חיבור בלוטות' ומעדכן אותו לגבי מצב הבשר שעל האש. עליכם רק להגדיר טמפרטורה כלשהי, וברגע שהמדחום יגיע אליה - הוא יעדכן אתכם באפליקציה, כך שתוכלו לשמור על הבשר במקביל לאירוח הסועדים. את המדחום תוכלו לרכוש ברשת iDigital תמורת 499 שקל.

 

 

להורדת iGrill לאייפון, חינם

Color Message Pro: הוסיפו צבע לסמסים

נמאס לכם מסט הצבעים הירוק-אפרפר של הודעות הטקסט באייפון? אפליקציה נחמדה, ועכשיו גם חינמית לזמן מוגבל, תאפשר לכם לעצב את הודעות הטקסט שלכם עם צבעים, טקסטורה וכן לעצב את הטקסט עם פונטים מודגשים או נטויים. זאת, נציין מייד, בתנאי שאתם שולחים את ההודעות באמצעות iMessage, פלטפורמת המסרים החינמיים שבין מכשירי iOS מגרסה 5.0 ומעלה.

 

האפליקציה לא משנה "באמת" את צבע הבלון בו מופיע הטקסט, אלא פועלת באמצעות תרמית קטנה: היא מאפשרת ליצור מעין תמונה קטנה המעוצבת כבלון ההודעה, ולהזין לתוכו לטקסט. לאחר שבחרתם את הצבע, הפונט והטקסטורה של הבלון, אתם מדביקים אותה לחלונית ההודעה, ושולחים. כך למעשה מקבל הנמען תמונה קטנה, הנראית זהה לחלונית ההודעה.

 

אם מתחשק לכם להפתיע את החברים, או להיות מקוריים באירועים מיוחדים כמו חגים, ימי הולדת וכו', Color Message Pro תעשה את העבודה.

 

להורדת Color Message Pro לאייפון, חינם

אייסיקיו מגיע לאייפון

מכורים לאייסיקיו? כדאי שתדעו שגירסה חדשה של תוכנת המסרים הפופולרית זמינה כעת לאייפון. בנוסף לניהול שיחות צ'ט חינמיות, האפליקציה החדשה מאפשרת גם לשתף את המיקום שלכם, לשלוח אליהם תמונות ועוד. בנוסף לחברי האייסיקיו, האפליקציה מאפשרת לתקשר גם עם החברים מפייסבוק, ג'יטוק או AIM וכמובן גם עם אנשי הקשר שבמכשיר שלכם. בנוסף, תוכלו לקבל באמצעותה עדכונים מהרשתות החברתיות שלכם כמו פייסבוק וטוויטר.

 

לאחר התקנת האפליקציה, עליכם להירשם באמצעות מספר הטלפון שלכם, והאפליקציה תזהה באופן אוטומטי את אנשי הקשר שמשתמשים באפליקציה כך שתוכלו לשלוח אליהם הודעות בחינם. עוד נציין, כי האפליקציה מתהדרת במנגנוני אבטחה משופרים, אשר מפתחיה מבטיחים כי יצמצמו את מספר ההודעות הלא רצויות באופן משמעותי ויסייעו לשמירה על פרטיות המשתמשים.

 

להורדת ICQ לאייפון, חינם

להורדת ICQ לאנדרואיד, חינם

Figure: מוזיקה שעושים באצבע

נתקעתם בנסיעה ארוכה במיוחד, וכבר נמאס לכם מספריית המוזיקה שעל האייפון שלכם? הכירו את האפליקציה המוזיקלית המצוינת Figure, שמאפשרת לכם ליצור לופים מוזיקליים אלקטרוניים באצבע.

 

הממשק של Figure פשוט מאוד ללמידה, ומבוסס על גרירות ועל סיבובים של אלמנטים מוזיקליים שונים. בעזרת האצבע שלכם תוכלו לקבוע פיץ', קצב, סאונד, ווליום ואף שלושה אלמנטים נוספים שונים: תופים (עם שליטה אינדיוודואלית בכל "תוף"), באס ואלמנט נוסף "מוביל". כמה הזזות אצבע במסכים השונים של האפליקציה יאפשרו לכם ליצור תוך פחות מדקה קטעים מוזיקליים כיפיים לגמרי.

 

להורדת Figure לאייפון, 0.99$