מצעד האפליקציות: מוסיפים חיים לתמונות

מנגנים תווים באנדרואיד, גורמים לחיפושית לנהום כמו למבורגיני, מאתרים עברייני מין, מוסיפים סטייל לשיחות הנכנסות ומתענגים על העדכון החדש לדרו סאמת'ינג. האפליקציות שעשו לנו את השבוע

ריק

חדש בדרו סאמת'ינג: צ'ט ושיתוף

עדכון חדש לאפליקציית Draw Something: זינגה הוסיפה למשחק הפופולרי אפשרויות חדשות, כאשר המשמעותית ביותר ביניהן היא האפשרות לשתך ציורים בפייסבוק ובטוויטר. ברגע שתסיימו לצייר, יופיע מסך שיאפשר להעלות את הציור לרשתות החברתיות, או לשמור אותו באלבום שבמכשירכם. האפשרות החדשה לשיתוף ברשתות החברתיות זמינה למכשירי iOS בלבד, אולם העדכון יגיע לגירסת המשחק לאנדרואיד בקרוב.

 

אפשרות חדשה נוספת שתוכלו למצוא בגירסת המשחק למכשירי אנדרואיד ו-iOS גם יחד, היא חלון צ'ט שיופיע בתום הציור לאחר שתקישו על "Done" ובו תוכלו להזין עד 100 תווים. בנוסף, תמצאו מעתה כפתור "בטל" חדש במסך הציור, שבאמצעותו תוכלו לבטל משיכות מכחול או עפרון אחרונות שביצעתם.

 

כמו כן, מעתה במקום שניתן יהיה להגיע לרצף של 99 משחקונים בלבד - זינגה מאפשרת לכם להגיע לרצף של עד 999 משחקונים ברצף, כך שכדאי שתפנו עבור המשחק זמן בלו"ז - כיוון שהמשחקים שלכם עתידים להתארך פי כמה וכמה.

 

להורדת Draw Something חינם לאנדרואידאייפון 

אפליקציית שיחות שווה לאנדרואיד

אם חשוב לכם שסמארטפון האנדרואיד שלכם יסובב ראשים כשאתם מקבלים שיחות, ואתם לא מסתפקים באפשרויות השיחה המובנות במכשיר- כדאי שתנסו את Ultimate Call Screen HD. האפליקציה החינמית לאנדרואיד תוסיף מאפיינים מרהיבים לסמארטפון שלכם, כמו הצגת אנשי הקשר במסך מלא. 

 

באפשרותכם גם להגדיר תמונת HD כללית עבור אנשי קשר שלא ביצעתם עבורם הגדרה אישית או עבור שיחות נכנסות ממספרים לא מזוהים. בנוסף, האפליקציה מאפשרת ליצור ולנהל בקלות רשימות אנשי קשר שאותם אתם מעוניינים לחסום.

 

עוד כוללת האפליקציה, אפשרות להגדיר מחוות לשליטה על שיחות כמו דחיית שיחה באמצעות הפיכת הסמארטפון על פניו. הגירסה בתשלום (3.99$) מאפשרת הגדרת מחוות ותנועות נוספות, שהן רבות מכדי למנות - אך ניתן למצוא אותן בעמוד האפליקציה ב-Play.

 

להורדת Ultimate Call Screen HD, חינם

האפליקציה שתהפוך את המזדה שלכם ללמבורגיני

את האפליקציה שתהפוך את המאזדה שלכם ללמבורגיני עוד לא המציאו, אבל את האפליקציה שתעזור לה להישמע כמו אחת - דווקא כן. הכירו את XLR8, אפליקציה שתגרום למכונית לכם להישמע כמו מכונית מירוץ.

 

כל מה שצריך הוא להפעיל אותה עם התנעת המכונית (כשהחלונות פתוחים כמובן, כדי שכולם ישמעו), והיא כבר תתאים את הסאונד למהירות שבה אתם נוסעים. 

 

הצלילים שמשמיעה האפליקציה הם הקלטות שבוצעו בהוליווד, של מכוניות אמיתיות. אם אתם חובבי מכוניות אך עדיין חסרי רישיון, תוכלו להפוך גם את המיטה שלכם למסלול מירוצים, ולשלוט בצלילי המנוע ידנית גם כשאתם לא בתנועה. הגרסה החינמית כוללת רק את צליל ה-V8 Muscle Car, ואם תרצו להתפנק במנועי פרארי או למבורגיני תיאלצו לשלם. 

 

להורדת XLR8 לאייפון, חינם

להורדת XLR8 לאנדרואיד, חינם

פליקסל: להוסיף חיים לתמונה

נמאס לכם מהסטטיות של התמונות שלכם, ואפילו פילטר רטרו מאינסטגרם לא מוסיף חיים לצילומים? זה הזמן לנסות את אפליקציית Flixel לאייפון - אפליקציה שמאפשרת לכם לשלב תנועה בתמונות הסטילס שלכם ולשתף אותן עם מי שתרצו.

 

זה אולי נשמע מסובך, אבל הרעיון פשוט: עליכם לצלם באפליקציה צילום וידאו שאורכו 2 שניות. לאחר מכן, עליכם לסמן באצבעכם את האזור שאתם רוצים שיהיה בתנועה, בעוד שהשאר יישאר קפוא כמו תמונת סטילס. התוצאה המתקבלת היא סרטון GIF מלא חיים ולעתים קרובות - גם מצחיק מאוד.  

 

הדבר הנחמד ביותר באפליקציה, הוא שאתם אלה שבוחרים איזה חלק מהתמונה להביא לחיים, בין אם מדובר בנר בוער, כלב שמתגלגל על הרצפה או בחיוך רחב שהופיע על פני המצולמים.

 

להורדת Flixel לאייפון, חינם

Criminal Tracker: אפליקציה שמאתרת פושעי מין

לבדוק האם עברייני מין מתגוררים בשכונה שלכם? עכשיו יש אפליקציה גם לזה. זאת, כמובן, בתנאי שאתם מתגוררים בארה"ב, בה רשומים כל עברייני המין במאגר מיוחד.

 

השימוש באפליקציה, הזמינה בשלב זה אך ורק למכשירי אייפון, נעשה באמצעות הזנת המיקוד. האפליקציה בודקת אל מול המאגר האם ישנם עבריינים רשומים ברדיוס של 40 מיילים מהמקום בו בוצעה הבדיקה, ואם נמצאו כאלה, היא תציג למחפש את שמם ואת כתובתם על גבי מפה. 

 

הורדת האפליקציה כרוכה בתשלום של דולר, המקנים לרוכש שלושה חיפושים. לאחר מכן, יש לבצע רכישות בתוך האפליקציה לצורך חיפושים נוספים.

 

להורדת Criminal Tracker לאייפון, 0.99$

אפליקציה: האנדרואיד שלכם קורא תווים

SnapNPlay תאפשר לכם לצלם דף ובו תווים מוזיקליים, ותהפוך את התווים למוזיקה שינגן האנדרואיד שלכם. עליכם פשוט לצלם (Snap) ולנגן (Play) את המנגינה שבדף התווים - בדיוק כפי שמעיד שמה. עליכם גם לסמן באפליקציה את הסולם שבו יש לנגן את המנגינה, ובזמן הצילום, חשוב מאוד לשמור על יציבות מוחלטת של הסמארטפון.

 

אל תצפו מהאפליקציה לנגן סימפוניות שלמות, כיוון שהיא מסוגלת לנגן רק שורת תווים אחת בכל פעם. האפליקציה מאפשרת לכם לשנות את קצב הנגינה, כך שאם ברצונכם ללמוד לקרוא תווים ולנגן יחד עם האפליקציה - תוכלו להוריד את הקצב.

 

מדובר בטכנולוגיה מרשימה, ואפילו אם אינכם רוכשים את האפליקציה בתשלום (3.99$) - גם גירסת הדמו החינמית תשאיר אתכם המומים.

 

להורדת SnapNPlay Demo, חינם