מצעד האפליקציות: לבחור את החלום המושלם

האפליקציה שתעזור לכם לבחור מה תחלמו בלילה, עריכת סרטים קלה באייפון, מגזין אישי יפהפיה ושלט רחוק לנגן המדיה במחשב - האפליקציות שעשו לנו את השבוע

ריק

Magisto: עריכת סרטונים באייפון

Magisto היא אפליקציה ישראלית לאייפון, שמאפשרת לכם ליצור סרטוני וידאו ברמה מקצועית ללא ידע בעריכת וידאו. האפליקציה מנתחת את הסרטונים שצילמתם, ובאופן אוטומטי בוחרת מתוכם את החלקים הטובים ביותר כדי ליצור סרטון אחד רציף. לאחר מכן, היא מאפשרת לכם להוסיף פסקול ולשתף את הסרט עם מי שתרצו.

 

חידוש שנוסף לאחרונה לאפליקציה הוא שילוב בטיימליין של פייסבוק, כך שכל עדכוני האפליקציה מופיעים בתיבה המיועדת לכך בראש הפרופיל שלכם. בצורה כזו, במקום שהחברים יצטרכו לחפש את הסרטונים שיצרתם במג'יסטו במורד הטיימליין - כל הסרטונים שיצרתם והדיונים שהתפתחו בעקבותיהם יוצגו באופן מרוכז בתיבת עדכוני האפליקציה.

 

להורדת Magisto לאייפון, חינם

Google Currents: מגזין אישי מעוצב

בשורות טובות למכורים לחדשות: אפליקציית Google Currents, המאפשרת ליצור מגזין אישי בממשק נוח ועיצוב יפהפיה, זמינה עתה להורדה בכל העולם, לאחר שהיתה מוגבלת עד כה לשימוש בארה"ב בלבד.

 

Currents, למכשירי אייפון ואנדרואיד, מתחרה באפליקציה הפופולארית Flipboard, שהחלה כמגזין אייפד והושקה לפני ארבעה חודשים גם לאייפון. כמו פליפבורד, גם Currents מציעה עיצוב מגזיני ונוח לקריאה של תכנים חדשותיים, אך בניגוד אליה, היא לא כוללת עדכונים מרשתות חברתיות.

 

מקורות התוכן ב-Currents מחולקים על פי קטגוריות (טכנולוגיה, בידור, ספורט וכו'), מהם אתם יכולים להרכיב לכם את המגזין האישי שלכם. האפליקציה מגיעה עם מבחר אתרים שהוזנו אליה מראש, אך תוכלו להוסיף לה מקורות נוספים או לבחור מתוך רשימת הגוגל רידר שלכם.

 

להורדת Google Currents לאנדרואיד ולאייפון, חינם

Dream: ON לחלומות מתוקים

רוצים לחלום בכל לילה אך ורק חלומות מושלמים ומרגיעים? אפליקציית אייפון חדשה,  Dream:On, מעוניינת לאפשר לכם לעשות זאת, באמצעות נעימות שיתנגנו בסמארטפון שלכם וישפיעו על המוח הישן. 

לפני שאתם הולכים לישון, יש לבחור את השעה שבה תרצו להתעורר ואת סביבת החלום המועדפת עליכם, מבין אפשרויות כמו שכיבה על החוף , תעופה ועוד. לאחר מכן, מניחים את הסמארטפון על המזרן כשהמסך כלפי מטה כמה שיותר קרוב לראשכם.

 

האפליקציה משתמשת בחיישני תנועה כדי לדעת מתי אתם חולמים, וכשהיא מזהה זאת היא מפעילה את הנעימה שבחרתם. ברגע שהאפליקציה מזהה שהחלום הסתיים, היא תעיר אתכם במהירות על מנת להגביר את הסיכוי שתזכרו את החלום. לאחר מכן, תתבקשרו להזין את תיאור החלום במאגר מידע מיוחד באפליקציה תחת השם "לוכד החלומות". האפליקציה מאפשרת לכם גם לשתף את החלומות עם חבריכם בטוויטר או בפייסבוק.

 

להורדת Dream:ON לאייפון, חינם

VLC Remote: שלט רחוק לנגן המדיה

VLC Remote לאנדרואיד ולאייפון הופכת את הסמארטפון שלכם לשלט רחוק לנגן המדיה. האפליקציה עובדת על מחשבי מק, PC ולינוקס, ומזהה את נגן ה-VLC שפועל על הרשת שלכם כך שתוכלו לשלוט בו ממכשירכם.

 

האפליקציה מגיעה בשתי גרסאות: הגירסה החינמית מאפשרת לבצע עצירה מלאה, התחלת נגינה ו-Pause, לשנות את עוצמת הווליום, להפעיל ולבטל תצוגת מסך מלא ולעבור לסרטון הקודם או הבא. הגירסה בתשלום (לאייפון- 4.99$, לאנדרואיד- 2.99$) תפטור אתכם מהפרסומות המרגיזות, וכוללת כמה אפשרויות נוספות כמו ניווט בין קבצי מחשב, גישה לכונן חיצוני, שליטה בכתוביות, שינוי יחס תצוגה ועוד.

להורדת VLC Remote לאנדרואיד, חינם, גירסה בתשלום 2.99$

להורדת VLC Remote לאייפון, חינם, גירסה בתשלום 4.99$