שווה הורדה: אפליקציית המגזין Google Currents

האפליקציה, המאפשרת ליצור מגזין אישי ממגוון מקורות ברשת בעיצוב יפהפיה, זמינה עתה להורדה בכל העולם לאחר שהיתה מוגבלת רק לארה"ב

ריק

בשורות טובות למכורים לחדשות: אפליקציית Google Currents, המאפשרת ליצור מגזין אישי בממשק נוח ועיצוב יפהפיה, זמינה עתה להורדה בכל העולם, לאחר שהיתה מוגבלת עד כה לשימוש בארה"ב בלבד.

 

Currents, למכשירי אייפון ואנדרואיד, מתחרה באפליקציה הפופולארית Flipboard, שהחלה כמגזין אייפד והושקה לפני ארבעה חודשים גם לאייפון. כמו פליפבורד, גם Currents מציעה עיצוב מגזיני ונוח לקריאה של תכנים חדשותיים, אך בניגוד אליה, היא לא כוללת עדכונים מרשתות חברתיות. 

 

מקורות התוכן ב-Currents מחולקים על פי קטגוריות (טכנולוגיה, בידור, ספורט וכו'), מהם אתם יכולים להרכיב לכם את המגזין האישי שלכם. האפליקציה מגיעה עם מבחר אתרים שהוזנו אליה מראש, אך תוכלו להוסיף לה מקורות נוספים או לבחור מתוך רשימת הגוגל רידר שלכם.   


 


ניתן להוסיף לאפליקציה גם אתרים בעברית, אם כי התמיכה בהם חלקית, ומציגה רק כותרת וכותרת משנה (להמשך המאמר תצטרכו להיכנס לדפדפן). יחד עם זאת, גופי תוכן מקומיים יכולים להתאים עתה את התוכן שלהם לקריאה באפליקציה, ואף להוסיף לה תרגום (באמצעות Google Translate).

 

במהלך קריאת הכתבה תוכלו לשתף אותה עם חברים ברשתות חברתיות, לשלוח אותה באימייל, לדפדף לסיפור הבא או לגשת לכל כותרות האתר.

 

בעמוד הבית של האפליקציה תמצאו גם את הלשונית Trending, המציעה לכם את הסיפורים החמים ביותר בכל קטגוריה שתבחרו.

 

להורדת האפליקציה לאנדרואיד ולאייפון, חינם