אפליקציה לצילום ב-360 מעלות

SpinCam לאייפון מאפשרת לצלם צילום מעגלי של הסביבה או של חפצים, ולשתף את התמונות עם חברים בשניות

ריק

אתם אולי כבר לא מתלהבים מצילומי פנורמה, אבל מה לגבי צילומי 360 מעלות שתוכלו לשתף עם חברים בשניות בודדות? אפליקציית אייפון חדשה מאפשרת לכם לפתור את המצבים שבהם אתם מצד אחד רוצים לצלם המון זוויות, אך במקביל - אין לכם כוח לשתף וידאו עם חברים. היא עושה זאת באמצעות צילום מהיר של 360 מעלות של הסביבה כולה, שאותו ניתן לשתף מתוך האפליקציה.

 

SpinCam מאפשרת לכם לצלם תוך כדי סיבוב סביב עצמכם או סביב חפץ מסוים. באמצעותה תוכלו לצלם את הרהיט החדש מכל הכיוונים ולשלוח לבן הזוג לחוות דעת או לחילופין, לעמוד במקום היפה ביותר בעולם ולצלם בפעם אחת את כל הסביבה שמקיפה אתכם. לאחר מכן, תוכלו לשתף את הצילום בפייסבוק או ברשת החברתית של האפליקציה עצמה.

 

זה אולי נשמע מסובך, אבל הצילומים שהאפליקציה יוצרת הם קבצי וידאו, וכאשר אתם מחליקים את האצבע כדי לנוע מצד לצד, אתם בעצם נעים על פס ההתקדמות של הסרטון.

 

האפליקציה זמינה לאייפון בלבד, ובאתר האפליקציה תוכלו למצוא צילומים מרהיבים של משתמשים שכבר העלו את יצירותיהם לרשת וזכו ללייקים. הנה לדוגמה ארנב חמוד שצולם באפליקציה - על מנת לראות את כל הזוויות, עליכם לגלול עם העכבר או להקיש על החיצים. תהנו.

 

להורדת SpinCam לאייפון, 0.99$