מצעד האפליקציות: להרגיש כמו בהוליווד בלילה, לקום רעננים בבוקר

הוספת אפקטיים קולנועיים לסרטים, שיפור משמעותי של הצילום בלילה, לעוף עם חיל האוויר הישראלי ועוד אפליקציות שעשו לנו את השבוע

ריק

NightCap: צילום משופר בלילה

מכירים את זה שאתם חוזרים הביתה מבילוי, רוצים לראות את כל התמונות הנהדרות שצילמתם באייפון ומגלים רק תמונה חשוכה אחת אחרי השנייה? אפליקציה חדשה בשם NightCap אמורה לשים סוף לבעיה המרגיזה, ולשפר משמעותית את הצילום באייפון בלילה או בתנאי אור ירודים.

 

האפליקציה משתמשת בחשיפה ארוכה יותר, המאפשרת ליותר אור להגיע אל החיישן. תוכלו לבחור בין מצב צילום אוטומטי ומצב ידני, בו אתם יכולים לקבוע את משך החשיפה. לטענת מפתחי האפליקציה, בעזרת NightCap תוכלו לצלם תמונות בהירות עד פי 20 מאשר בשימוש רגיל במצלמת האייפון. האפליקציה תומכת בשתי המצלמות (קדמית ואחורית), והתמונות שתצלמו יישמרו אוטומטית לאלבום במכשיר, עם כל המטה-דאטה, כולל תיוג מיקום מבוסס GPS.

 

להורדת NightCap לאייפון, 0.99$

 

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של נענע10 Online »

 

Sleep Cycle alarm: לקום רעננים בבוקר

סליפ סייקל היא אפליקציית שעון מעורר עם קונספט מיוחד, שלומדת את דפוסי השינה שלנו במטרה להעיר אותנו בשעה המתאימה ביותר. כידוע, השינה היא תהליך מחזורי שמורכב מסבבים קבועים. התיאוריה בבסיס האפליקציה היא ככל שנכוון את היקיצה שלנו לסבב השינה הקל ביותר, כך נקום רעננים יותר ופחות עייפים.

 

כך זה פועל: אנחנו מגדירים טווח של חצי שבו אנחנו מבקשים לקום, למשל בין 7:30 ל-8 בבוקר. לאחר מכן אנחנו מניחים את האייפון על המיטה כשהאפליקציה פועלת. באמצעות חישן התאוצה שבאייפון, האפליקציה יודעת לנטר את דפוסי השינה שלנו, ועל פיהם לחשב באיזה שלב אנחנו נמצאים בשינה, ומתי הכי כדאי שנתעורר. היא בוחרת בעצמה את השעה בה יופעל השעון, בתוך טווח החצי שעה שהגדרנו. האפליקציה גם שומרת את הנתונים, ויכולה להציג לנו גרף עם דפוסי השינה שלנו.

 

להורדת Sleep Cycle alarm clock לאייפון, 0.99 דולר

Action Movie FX: אפקטים קולנועיים

הוליווד זה כאן: אפליקציה חינמית חדשה באפסטור בשם Action Movie FX מאפשרת לכם להוסיף אפקטים קולנועיים לסרטוני הווידיאו שאתם מצלמים באייפון. 

 

לאחר שתורידו את האפליקציה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לצלם את המטרה, והאפליקציה כבר תעשה את השאר. תוכלו לפוצץ את היעד, למשל, עם מתקפת טילים, או להנחית עליו מכונית. אם תרצו אפקטים נוספים, כמו סופת טורנדו או נחיתת מסוק, תוכלו לרכוש אותם בתוך האפליקציה, תמורת 0.99$.

 

להורדת Action Movie FX לאייפון, חינם

כנפיים: לעוף על חיל האוויר

"כנפיים" הוא משחק חדש שעלה ל-App Store, ונראה כמו משחק הסברה של חיל האוויר שלנו. במהלך המשחק תוכלו להיכנס לכלי הטיס המזוהים ביותר עם החיל האווירי שלנו, לצאת לגיחות אוויריות, לחסל מטוסי אויב ועל הדרך לפתור חידות טריוויה הקשורות להיסטוריה של החיל.

 

בתיאור האפליקציה נכתב שהיא "מבית חיל האוויר", למרות שלא בטוח שמדובר באפליקציה רשמית שיצאה בחסות הצבא. כך או אחרת - היא בהחלט מפרגנת לטייסים שלנו.

 

להורדת כנפיים לאייפון, חינם