BETA

גם למיקי מאוס יש טלפון מעוצב

הניידים המגניבים של השבוע כוללים הכל: טלפונים לילדים בעיצובי מיקי מאוס ודמויות אנימציה, טלפונים איכותיים לאנשי עסקים ואת השמועה האחרונה של LG

Micky Kuso

אחרי טלפון הקוף, אתם מוזמנים להכיר את בן דודו הרחוק, טלפון המיקי מאוס. העכבר המפורסם, מתברר, הוא דמות פופולרית בסין ובאחרונה צצו ברשת פרסומים על שני מכשירים ממותגים סביבו. הראשון, Micky Kuso (אם כי באופן רשמי, את השם צריך לאיית Mickey), הוא מכשיר יוקרה שרק 130 גרסאות ממנו נשלחו לחנויות. הוא עוצב על ידי BMW ונמכר על ידי חברת "אומניפוטנס", המקבילה האסיאתית לחברת היוקרה האירופאית Vertu. אין בו שום מאפיין חיצוני שירמוז על מיקי מאוס, פרט לטפטים מבית דיסני (מצד שני, זה לא טלפון המיקי מאוס הראשון. בעבר כבר יצאו מכשירי מיקי מאוס בדגמים שונים).

מאפייניו של הטלפון הנייד בסיסיים למדי, אך מספקים ביחס למכשירי יוקרה: הוא מצויד במצלמת 1.3 מגהפיקסל, בבלוטות 2.0 במשטח שליטה רגיש למגע, ותומך בכרטיס זכרון חיצוני. ממשק המכשיר מצויד באייקונים ובטפטים צבעוניים, והמכשיר עצמו דק מאד – 10 מ"מ.

זמינות: סין

Pucca / Characteristic Chinese Doll phone

Characteristic Chinese Doll phone הוא טלפון נייד משעשע הרבה יותר בעיצובו הקטן והמעוגל, המצויד באוזניים. הוא אמנם נראה כאילו הוא עוצב בדמותו של מיקי מאוס, אך למעשה הוא נושא את דמותה של "פוקה", דמות קומית המככבת בסדרת אנימציה באותו שם.

המכשיר פועל ברשתות GSM ובין מאפייניו בלוטות', אפשרות ליצירת עד 500 קבוצות אנשי קשר, תמיכה בהודעות טקסט ומולטימדיה, נגן מוזיקה, אפשרות להורדת GPRS, תמיכה בכרטיס זכרון חיצוני ומצלמת סטילס ווידאו.

המפרט המלא

מחיר: 119-122 דולר

זמינות: בסין, הדגם השני זמין להזמנה ולמשלוח דרך האתר

Lenovo X1

לא רק טלפונים ביזארים משווקים בסין, אלא גם מכשירי איכות, כמו הדגם החדש של לנובו שזכה בפרס העיצוב Red dot. מדובר בטלפון עם מסך מגע וממשק משתמש חדיש תחת השם Touch Dream, הפועל ברשתות EDGE/GSM, מצויד בכרטיס סים כפול, תומך ב-GPS ובכרטיס זכרון בנפח של עד ל-8 ג'יגהבייט.

בנוסף לכך הוא מכיל נגן מוזיקה ומצלמה סבירה למדי. למרות המאפיינים החביבים, המכשיר ספג ביקורות שטענו שהוא מחקה מכשירים אחרים ולא ממש ראוי לפרס על עיצוב מקורי. כבר נמצא מי שטען שהוא נראה כשילוב בין הטאצ'וויז לאינסטינקט. גם השם שלו לא מקורי במיוחד – הרי ל HTC כבר יש מכשיר בשם Dream, ולסוני אריקסון יש טלפון בשם 1X.

המפרט המלא

מחיר: 3280 יואן

זמינות: בסין ודרך אתר לנובו. בעתיד עשוי להגיע גם למערב.

Chairman

אם אתם מחפשים טלפון יוקרה נטול עיצובים ילדותיים או מצועצעים, ה-Chairman עשוי להיות הסלולרי בשבילכם. כבונוס, תקבלו גם שעון המופעל באמצעות מנגנון מכאני – ממש כמו פעם. הנייד הייחודי הזה, ששמו לא מותיר ספק באשר לקהל היעד שלו, מורכב מ-1,846 חלקים שונים שמאפשרים לו לתפקד גם כסלולר וגם כשעון מכני איכותי. על הייצור אחראים מותג השעונים אוליסה נרדין וחברת SCI.

בין מאפייניו הנוספים: מסך מגע, זיהוי טביעות אצבע לצורך נעילה, מצלמת 5 מגהפיקל ותמיכה ב-Wi-Fi. הוא מגיע בצבעים סולידיים כגון זהב ורוד, זהב כחול ועוד.

המפרט המלא

מחיר: לא פורט

זמינות: זמין כעת דרך אתר החברה

LG Rumor 2

הטלפון החדש של LG הקוריאנית הוא בדיוק מסוג המכשירים שהפכו אותה לאחת מיצרניות הסלולר המצליחות בעולם בשנה באחרונה. מדובר בטלפון מתקדם המשלב בין עיצוב חביב לבין מחיר נמוך ביותר, ובזכות כך מתאים לקהל רחב של משתמשים. המכשיר הושק ברשת ספרינט האמריקאית.

זוהי גרסה מעודכנת למכשיר קודם שזכה לפופולריות רבה, בעיקר בזכות יכולותיו בתחום שליחת ההודעות. מאפייניו אינם מרשימים במיוחד, אך בהחלט מספקים בהתחשב במחיר הנמוך: מקלדת QWERTY אופקית נשלפת, מקלדת רגילה, תמיכה בכרטיס זכרון חיצוני בנפח של עד 16 ג'"ב, נגן מוזיקה סטריאופוני, תמיכה ב-GPS של ספרינט ומצלמת 1.3 מגהפיקסל.

המפרט המלא

מחיר: 49.90 דולר התחייבות לשנתיים.

זמינות: זמין בארה"ב דרך ספרינט.