17 שעות דיבור

פיליפס שוברת שיאים בתעשיית הסלולר, נוקיה רוצה SideKick, חברת Lenovo נכנסת לשוק עם מכונת משחקים ואוזניית בלוטות' של הלו קיטי. חדשות הסלולר

יצרנית האלקטרוניקה ההולנדית שוברת שיאים בעולם הסלולר ותכריז בקרוב על דגם 9@9k, שמאפשר לדבר 17 שעות ברצף ולפעול חודש שלם במצב המתנה.

יכולות אלו מעניקות לו את התואר הטלפון החסכוני ביותר. מלבד אלו, המכשיר מציע מסך 1.8 אינץ' ברזולוציית QVGA עם 65,000 צבעים, מצלמת VGA, הרחבת זיכרון באמצעות כרטיסי MicroSD, רדיו וקישוריות בלוטות'.

בשבוע שעבר אישר ה-FCC האמריקני דגם נוסף של פיליפס - 9@9u - שמציע מפרט עשיר יותר מאחיו, אם כי הסוללה שלו חזקה פחות. הטלפון כולל מסך QVGA עם 262,000 צבעים, רדיו, נגן MP3, מצלמת 2 מגה פיקסל, הרחבת זיכרון באמצעות כרטיסי MocroSD ותקשורת בלוטות'.

Lenovo משחקת

את השם Lenovo אנחנו מכירים בעיקר כיצרנית המחשבים הניידים, אך הפעם החברה הסינית מכוונת לזירה הסלולרית, ומציגה טלפון המשלב חווית משחק ייחודית ויכולות מולטימדיה מתקדמות. המכשיר, I909, כולל פיצ'ר מיוחד, של שלט המתחבר אליו ומאפשר לשחק בנוחות. מלבד זאת, המכשיר כולל מסך בגודל 2.4 אינץ' ברזולוציית QVGA, הרחבת זיכרון באמצעות כרטיסי MicroSD ומצלמת 2 מגה פיקסל. למרבה הצער, הוא מיועד לשוק הסיני בלבד.

גם נוקיה רוצה SIDEKICK

לפני מספר ימים רשמה חברת נוקיה פטנט עיצובי על טלפון המזכיר בעיצובו את ה SideKick, אך בניגוד למכשירים דומים, הוא לא מחליק כלפי מעלה בצורת סליידר, אלא פועל באמצעות סיבוב ב-180 מעלות, שחושף מקלדת QWERTY.

Qualcomm משפיעה על עתיד הסלולר

בשבוע שעבר השיקה ענקית החומרה האמריקנית סדרת שבבים זעירים, המאפשרים עבודה ביעילות ובמהירות תוך שמירה על צריכת חשמל נמוכה. הרכיבים, QSD8250 ו-QSD8659, פועלים במהירות 1 ג'יגהרץ ותומכים ברוב טכנולוגיות התקשורת הסלולריות, כדוגמת: WCDMA, GSM ,CDMA, UMTS, EDGE ועוד. כמו כן תוכלו למצוא תמיכה ב-WI-FI, בלוטות', GPS ואפילו במצלמות עם רזולוציה מקסימלית של 12 מגה פיקסל. חברת HTC מיהרה להכריז שבכוונתה לשווק טלפונים שישתמשו ברכיב זה בעתיד הקרוב.

אוזני חתול

הדמות המאויירת של החתולה הוורודה Hello Kitty היפנית, כובשת לבבות בעולם כבר משנת 1974, אבל הפעם היא משולבת על גבי אוזניית בלוטות' חביבה במיוחד.

על האוזניה הסלולרית מככבת דמותה של הילדה-חתולה יחד עם שני לבבות, המתפקדים כלחצנים ושולטים על הפונקציות העיקריות. האם נראה אותה בארץ? סביר להניח שלא.