BETA

21.06.2017

14:17

עודכן:

סטארטאפ ניישן
סטארטאפ ניישן,
fotolia

ביטים: מי גייסו 100מיליון דולר , ואיזה חברה מגייסת עשרות עובדים?

כל מה שזז השבוע: איזה חברה חתמה על חוזה מול NASA, למי תספק אלביט מערכות בשווי 20 מיליון דולר ואיזה חברה גייסה 100 מיליון דולר וחגגה עם סרטון קצת תמוה?

פתיח

השקעה יפנית של 100 מיליון דולר בסייבר הישראלי

תאגיד הענק SoftBank היפני השקיע 100 מיליון דולר בחברת Cybereason הישראלית

 

חברת סייבריזן (Cybereason)הכריזה על סיום סבב השקעה בסך של 100 מיליון דולר שהובל על ידי תאגיד הענק היפני SoftBank. את הגיוס הנוכחי הוביל ארגון סופטבנק המוביל בענף הטכנולוגיה בשוק היפני, זו השקעה שניה של הארגון בסייבריזן לאחר שכבר השקיע בעבר 59 מליון דולר במטרה להקים את חברת "סייבריזן יפן" וכך לאפשר את כניסתה לשוק הסייבר האסייתי. זהו סבב הגיוס הרביעי של החברה שיחד עם סבבי גיוס קודמים שבוצעו בשנתיים האחרונות הושקע בה סכום כולל של כ-200 מיליון דולר. החברה מעסיקה 250 עובדים במרכזיה השונים בתל אביב, בוסטון, טוקיו, ולונדון והיא מפתחת פלטפורמת אבטחה עבור ארגונים המאפשרת לאתר תקיפות סייבר, להפחית באופן משמעותי את זמן התגובה הנדרש ולאפשר פעילות שגרתית של הארגון גם בעיצומה של ההתקפה.

 

בשולי הידיעה הזו נמצא סרטון מיותר ומעט תמוה שבו בחרו בחברה לציין את הגיוס האחרון. מוזמנים להתרשם לבדכם:

 

AMD בחרה בפתרונות מלאנוקס לקישוריות

השבוע הטוב שעובר על מלאנוקס: חתמה על חוזי ענק מול NASA ו-AMD

 

שבוע מעולה עור על מלאנוקס טכנולוגיות מיוקנעם. המובילה עולמית באספקת פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, הודיעה השבוע כי פתרונות החברה לקישוריות אינפיניבנד ואית'רנט נבחרו כדי להאיץ כמה פלאטפורמות יוקרתיות במיוחד. תחילה היה זה מרכז המחקר איימס של נאס"א, שם בחרו להטמיע את פתרונותיה לקישוריות אינפיניבנד בקצב 100 גיגה-ביט לשנייה (EDR), כשבהמשך חתמו שם על חוזה מול AMD להספקת פתרונות הרשת האידיאליים לחיבור מעבדי EPYC של החברה.

 

 

מלאנוקס
 

מלאנוקס(ויקפדיה - יעקב)

 

MV TRANSPORTATION חתמה על הסכם שימוש בשרותי Optibus הישראלית

"בחרנו בפתרונות מלאנוקס לקישוריות אית'רנט ואינפיניבנד כי הם מסוגלים לשחרר את מלוא הפוטנציאל של המעבדים והפלטפורמות בסדרה EPYC 7000 שלנו", אמר סקוט אילור, סגן נשיא החברה ומנהל כללי ב- AMD Enterprise Solutions. "השילוב של פלטפורמת EPYC, בעלת יכולת ה- I/O המובילה, עם טכנולוגיית הקישוריות של מלאנוקס, איפשר לשותפים ולמשתמשים שלנו ניצול מקסימלי של יכולות הפלטפורמה החדשה שלנו על מנת להשיג ביצועים ויעילות גבוהים ביותר עבור עומסי עבודה מודרניים".

 

מעבדי AMD EPYC למרכזי נתונים מספקים אפשרויות לקצבי העברת נתונים שאין מתחרה להן. כאשר מחברים אותם לפתרונות הקישוריות החכמה והמהירה של מלאנוקס, מספקת הפלטפורמה המשולבת ביצועים מובילים בעולם עבור מגוון רחב של יישומים. כפי שהדגימה AMD באירוע ההכרזה על EPYC, הפתרון המשולב המלא הזה משלב - על גבי פלטפורמה אחת - את הטכנולוגיות הטובות במינן, ונבדק כי הוא מספק את חווית המשתמש האמינה ביותר בתעשייה.

 

"השילוב של פתרונות הקישוריות החכמה של מלאנוקס ומעבדי EPYC החדשניים של AMD יאפשר ללקוחותינו המשותפים להגדיל את ביצועי מרכזי הנתונים שלהם ולצמצם את עלות הבעלות הכוללת", אמר מיכאל קגן, מנהל טכנולוגיה ראשי במלאנוקס. "הצמיחה האקספוננציאלית בנתונים, והצורך לנתח אותם מהר יותר ובזמן אמת, דורשים קצבי העברת נתונים גבוהים יותר וגם עיבוד נתונים חכם, שהם היתרונות העיקריים של פלטפורמות EPYC המשלבות את טכנולוגיית הקישוריות של מלאנוקס. אנו מצפים להמשיך בשיתוף הפעולה עם AMD ועוד יצרני ציוד מקורי (OEMs) כדי להציע תשתיות מחשוב ואחסון למרכזי נתונים מובילות בתעשייה".

 

 

MV TRANSPORTATION חתמה על הסכם שימוש בשרותי Optibus הישראלית

 

חברת MV Transpiration, חברת התחבורה הציבורית השלישית בגדולה בארה"ב, בעלת מחזור פעילות שנתי של למעלה ממיליארד דולר ופועלת ב28 מדינות בארצות הברית, חתמה עם הסטרטאפ הישראלי Optibus על הסכם שימוש גלובלי בפתרון של Optibus לבניית סידורי עבודה אופטימליים לנהגים ולרכבים שהחברה מפעילה בארה"ב. היקף ההסכם נעמד בכ-1.5 מיליון $ בשנה אך הוא צפוי לגדול עם הרחבת השימוש במוצרים חדשים שOptibus מפתחת.

 

 

גדי שלסקי נשיא אופטיבוס.
 

גדי שלסקי נשיא אופטיבוס.(ויקפדיה - יעקבשי קרופפלד)

 

לנובו חושפת את פורטפוליו מרכזי הנתונים הגדול ביותר בהיסטוריה שלה

בנוסף לפעילותה בקווי התחבורה הציבורית, MV היא הספקית הפרטית הגדולה ביותר לשירות הסעת בעלי מוגבלויות בארה"ב. שירות ייחודי זה, מציע פתרון לבעלי מוגבלויות אשר אינם מסוגלים לנהוג בעצמם ומאפשר להם להזמין הסעה במונית, או אוטובוסים בגדלים משתנים, לפי דרישה והזמנה מראש ובעלויות המסובסדות של תחבורה ציבורית.

גדי שלסקי נשיא Optibus: "האתגר המסובך ביותר בפניו ניצבות חברות התחבורה הציבורית בארץ ובעולם הוא שיבוץ יעיל של נהגים ורכבים לנסיעות השונות, תוך התחשבות במגוון רחב של אילוצים והעדפות. משימה מורכבת זו נעשית, למרבה הפלא, במקומות רבים באמצעים ידניים או בעזרת תוכנות מיושנות ואיטיות. "המערכת של Optibus, מאפשרת שיבוץ מהיר ויעיל בזמן אמת של רכבים ונהגים לנסיעות שונות. הפתרון נמצא מזה מספר שנים בשימוש מרבית חברות התחבורה הציבורית בישראל. בימים אלה עובדת החברה על פיתוח למערכת אשר יזהה בזמן אמת שינוים בדרך ויציע בזמן אמת פתרונות של שיבוץ מחדש למניעת איחורים וכן על תחבורה ציבורית גמישה לפי דרישה"

 

אלביט מערכות זכתה בחוזה בהיקף של יותר מ-20 מיליון דולר

 

אלביט מערכות  הודיעה השבוע כי זכתה בחוזה בהיקף של יותר מ-20 מיליון דולר מלקוח באפריקה לאספקת מערכות מסוג J-MusicTM DIRCM (אינפרה-אדום להגנה עצמית מפני טילים) הכוללות מערכות התראה מפני טילים IR PAWS (מערכת התראה אינפרה-אדום פסיבית למטוסים), למטוס VIP מסוג Gulfstream G650. החוזה יבוצע על פני שנה אחת.

 

 

מערכת DIRCM של אלביט
 

מערכת DIRCM של אלביט(אלביט מערכות)

 

"בחירתנו לאספקת מערכת ה-J-Music למטוס VIP מסוג Gulfstream 650 מהווה הצבעת אמון נוספת ואינדיקציה לרמת הביקוש הגבוהה שישנה עבור מערכות ה-DIRCM האיכותיות והאמינות שלנו" אמר אלעד אהרונסון, מנכ"ל חטיבת המודיעין של אלביט מערכות. "אנו גאים להוסיף אתGulfstream לרשימה המתארכת של פלטפורמות אוויריות שמוגנות מפני טילים מונחי חום באמצעות מערכות ה-Music שלנו. בהינתן האיום ההולך וגובר לתעופה של טילי כתף מונחי חום, אנחנו בטוחים שלקוחות נוספים יבחרו בפתרונות ה-DIRCM הבדוקים והאמינים שלנו".

 

 

Cloudshare חונכת 2 מרכזי דאטה חדשים בסינגפור ואמסטרדם

 

חברת CloudShare הישראלית, המתמחה בעיצוב סביבות מחקר, פיתוח, אבטחת מידע, למידה והתנסות על גבי פלטפורמת ענן, חונכת בימים אלו שני מרכזי data center נוספים בפריסה עולמית. היקף ההשקעה בהקמת מרכזים אלו עומד על כ 5,000,000 $. מרכזי הדאטה החדשים ממוקמים בפריסה אסטרטגית חובקת עולם - בסינגפור שבמזרח, ובאמסטרדם שבהולנד. מרכזים אלו מצטרפים למרכז הדאטה הנמצא במיאמי שבארה"ב. ובכך ניתן כיסוי נרחב לכל נקודה על פני הגלובוס.

 


מרכזי הדאטה החדשניים מאפשרים ללקוחות החברה לקבל סביבות עבודה טכנולוגיות מתקדמות ובטוחות המדמות את המציאות הקיימת במערכות המחשוב של החברה, תוך אבטחה מירבית ונגישות קלה באמצעות הדפדפן ללא צורך בהתקנת תוספים ותוכנות נוספות.

 המרכזים, מאפשרים עבודה מקבילה על יישומים רבים ובכך מאפשרים ללקוחות מגוונים לדמות סביבות עבודה ופיתוח רבות, ללא הגבלה ובעצם להכשיר עובדים, לפתח בסביבות מורכבות ולדמות תרחישים שונים ללא כל חשש. מערכות החברה מגבות אחת את השנייה ומאפשרות שימוש זמין בכל מקום ובכל עת.

מולי גוטליב, סמנכ"ל מו"פ ישראל של CloudShare, מציין כי מרכזי הדאטה החדשניים של החברה מאפשרים נגישות גלובלאלית קלה ללקוחותיה הרבים של החברה ברחבי העולם, ומציבים את CloudShare בשורה הראשונה של ספקי תשתיות ענן בינלאומיים. המרכזים החדשים עונים לצורך הגדל של תשתיות מחשוב בענן ולהגדלת נפח פעילות החברה."

גיוסי עובדים

ולפני סיום, הנה כמה חברות שמתרחבות ומגייסות בימים אלו חברים חדשים למשפחה:

 

קונסיסט מתרחבת: מגייסת כ- 60 עובדים חדשים לקבוצה בישראל

קבוצת קונסיסט (Consist) עוסקת בפיתוח, שיווק ויישום של מערכות תוכנה בתחומי הפינטק, הפיננסים, הבנקאות ותחומים מגוונים נוספים. קונסיסט בישראל הינה חלק מקבוצה רב-לאומית המונה כ- 1,000 עובדים ברחבי העולם, לרבות גרמניה, ספרד, ארה"ב, ברזיל, ארגנטינה, מקסיקו ועוד. קונסיסט מרחיבה את פעילותה בישראל ותגייס כ- 60 עובדים למשרדיה שבפתח תקוה, ביקנעם, בלוד ובאשדוד שיצטרפו לכ- 300 העובדים הקיימים. עם השלמת תהליך הגיוס יהווה כוח האדם הישראלי למעלה משליש מהיקף מצבת כח האדם של הקבוצה.

דני שגב, יו"ר קבוצת קונסיסט בישראל ובאירופה: "בימים אלה אנו מגדילים את היקף הפעילות שלנו במגוון פרויקטים בתחום הפינטק עבור בנקים מובילים. כמו כן, מתפתחת הקבוצה לשווקים נוספים עם פעילות PrintBOS Digital בתחום התקשורת הארגונית הדיגיטלית, זאת לצד העמקת שותפויות עסקיות עם חברות כמו SysAid ו- Reduxio שאותן אנו מייצגים בישראל. במסגרת תהליך הגיוס אנו מגייסים מנתחי מערכות, תכניתנים, מנהלי פרויקטים בתחום מערכות המידע ויועצים בתחום הסייבר סקיוריטי. קונסיסט מציעה עבודה בסביבה ידידותית, יציבה ובחזית הטכנולוגיה".

בין המשרות החמות: מיישם/ת מטמיע/ת מוצר בתחום ה Output -, מעצב/ת לצוות פיתוח אתרים/ אפליקציות אינטרנט, ראש צוות סייבר ואבטחת מידע, מידען/ית מערכות מידע.

*לפירוט משרות באתר החברה: https://www.consist.co.il/jobsחברת פפרי,חברת הייטק שמתמחה בעולמות Mobile Commerce עם פתרונות למכירה B2B גדלה ומחפשת 15 עובדים חדשים במשרות הבאות

· מפתח Backend מנוסה לפיתוח בצד שרת בשפת C# ועבודה עם בסיסי נתונים. דרוש יכולת גבוהה של תכנון ופיתוח פתרונות מקצה לקצה. כמו כן, נחוצה יוזמה ויכולת לדחוף פרויקטים קדימה, רצון ללמוד ומוטיבציה גבוהה.
· כמו כן, מחפשים מנהלי פרוייקטים טכניים למחלקת Customer success לליווי לקוחות בינלאומיים בתהליך ההטמעה של המערכת מבוסת ענן ( cloud ), העבודה היא באנגלית ,15% נסיעות לחו"ל . נדרשת יצירתיות, יכולת לחשוב מחוץ לקופסא
· מחפשים Mobile Developer עם נסיון בפיתוח ל IOS או Android לפיתוח אפליקציות
· Frontend Developer - עם ניסיון מוכח של שנתיים ומעלה בטכנולוגיית WEB צד לקוח בטכנולוגיות הבאות: JavaScript, Angular 2,TypeScript,Bootstrap , CSS & HTML , NodeJS

 

*לפירוט משרות באתר החברה לחצו כאןחברת Clicktale הישראלית מתרחבת ומגייסת עשרות עובדים

חברת קליקטייל (Clicktale) העוסקת בשיפור החוויה הדיגיטאלית של הגולשים באתרים המובילים בעולם, מתרחבת ומגייסת עשרות עובדים חדשים שיצטרפו ל-250 העובדים הקיימים בחברה כיום. "מהלך הגיוס נובע כחלק ממגמת התרחבות שהחברה חווה הן ברמה המקומית והן ברמה העולמית", מסבירים בחברה, "הצוותים החדשים שיצטרפו למשפחת קליקטייל, יסייעו לנו להתמודד עם האתגרים הפיתוחיים החדשים מולם אנו ניצבים בעידן הנוכחי ואף ישפיעו בצורה משמעותית על המוצרים החדשים שלנו".

רשימת המשרות כוללת מפתחים, מתכנתים וראשי צוותים. "אנחנו מחפשים אנשים מוכשרים מעולמות הביג דאטה והאנליטיקס, וגם כאלה שיעמדו בראש צוותי מתכנתים ויהיו אחראיים על הובלת תהליכי פיתוח מתקדמים תוך שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר בעולם" מוסיפה סמנכ"לית משאבי אנוש בחברה מיכל גולדשטיין.

משרדיה הראשיים של החברה ממוקמים במגדל אטריום ברמת גן, ויש לה משרדים נוספים בסן פרנסיסקו ולונדון. סבב הגיוס האחרון שלה היה של 35 מיליון דולר בינואר של 2015. חברת קליקטייל עוסקת בשיפור החוויה הדיגיטאלית של הגולשים ומקסום רווחי האתר.

 

*לפירוט משרות באתר החברה לחצו כאן


Checkmarx מגייסת עובדים לכ-30 משרות פתוחות בארץ ובעולם


למשרדי החברה שממוקמים במגדל ההייטק אמות אטריום מחפשת החברה ראשי צוותים ומפתחי תוכנה מנוסים לפיתוח בשפת C# Web בצד השרת וראשי צוותים ומפתחי תוכנה מנוסים לפיתוח בשפת Java Full Stack, כמו גם אנשיBI ומפתחי מערכות Salesforce.

 

*לפירוט משרות באתר החברה לחצו כאן

 

חברת CodeOasis


חברת CodeOasis, בוטיק תוכנה הפועל בשיתוף עם חברות מהגדולות במשק וסטארטאפים מובילים בארץ ובעולם. החברה שותפה לפרויקטים מרתקים ומגוונים טכנולוגית, בהיקפים משמעותיים ובשווקים שונים בהם שוק הביטוח, השוק הביטחוני, סחר אלקטרוני, תקשורת, ריטייל, אינטרנט, רכב, אפליקציות ועוד.
החברה עוסקת מגייס לתפקידים הבאים:
1. מאפיין UX UI מוביל/ה
2. מפתחים /ות iOS או אנדרויד
3. מנהל/ת פרויקטים לתחום מערכות תוכנה
4. מפתח/ת דרופל
5. ראש/ת צוות מערכות לניהול תוכן (CMS)
6. מפת/ת WordPress ניסיון בפיתוח פלאגינים
7. מפתח/ת NET Full Stack. מוכשר/ת
העבודה בתל אביב, נדרש ניסיון מוקדם.

 

*לפירוט משרות באתר החברה לחצו כאן

 

חברת Kryon Systems מגייסת


חברת הטכנולוגיה הישראלית Kryon Systems, אשר נחשבת לפלטפורמת הטכנולוגיה המובילה בעולם ליצירת בוטים המסוגלים לבצע כמעט כל תהליך ארגוני באופן אוטומטי (RPA, מתרחבת ומגייסת כ-20 מפתחים ותוכניתנים. החברה נחשבת לאחת החברות הישראליות המובילות את ענף ה-RPA (או בשמו המלאRobotic Process Automation ) כאשר בין לקוחותיה ניתן לזהות מאות ארגונים הנמנים עם רשימתFortune 500 .

 

בין המשרות:

*דרוש מפתח מומחה ב Angular1 להצטרפות לצוות פיתוח של מערכת Web 
* דרוש מפתח מוביל טכנולוגי לפרויקט חדש ומאתגר בתחום ה Machine Learning לפרויקט מאתגר שנמצא בתחילת הדרך (פיתוח של מוצר חדש בחברה) דרוש מפתח מנוסה - מוביל טכנולוגי

 

*לפירוט משרות מוזמנים לפנות למייל החברה