שוקולד לאוזניים

ה-iPhone של סמסונג, המעוצבים של נוקיה, השוקולד של LG, ההפתעות של הקוריאנים ועוד עדכונים/ חדשות הסלולר

נוקיה

לפני מספר ימים השיקה נוקיה את שני מכשירי היוקרה שלה - 7500 ו-7900, שיהיו זמינים בחנויות כבר בחודש הקרוב.

ה-7900 מגיע באריזה שחורה מבריקה עם שילוב של אלומיניום וטכנולוגיית חריטה בלייזר. הטלפון פועל על גבי רשת GSM וכולל מסך OLED עם 16 מיליון צבעים, מצלמת 2 מגה פיקסל וזיכרון פנימי בנפח ג'יגהבייט. כמו כן, הוא כולל פיצ'ר שיאפשר לו לשנות את צבע המסך והמקשים בהתאם לחיווי הסוללה ומשתנים נוספים. מחירו: 400 אירו.

ה-7500 לעומתו, אינו מצויד בתכונות מרשימות במיוחד, וכולל מצלמת 2 מגה פיקסל, זיכרון פנימי בנפח 30 מגהבייט, הרחבת זיכרון באמצעות כרטיסי MicroSD (עד 2 ג'יגהבייט) ונגן מוזיקה ווידאו. מחירו: 210 אירו.

סמסונג

לפני כשבועיים סיפרנו לכם על כוונתה של חברת סמסונג להחל לשווק מתחרה ל-iPhone, דגם P520. ובכן, לפני מספר ימים הופצו ברשת תמונות של המכשיר, שמגיע בעיצוב קומפקטי (גודלו כשל כרטיס אשראי ממוצע), וכולל מסך מגע בגודל 2.3 אינץ' ברזולוציית QVGA, זיכרון פנימי בנפח 50 מגהבייט, מצלמת 3 מגה פיקסל, WI-FI ותמיכה בכרטיסי זיכרון.

סלולרי לטיני

מלבד הבטחות לעתיד, החברה השיקה השבוע גם את C506, טלפון סלולרי זול ומעוצב המיועד לאמריקה הלטינית. המכשיר כולל מפרט צנוע: מצלמת 0.3 מגה פיקסל, מסך זעיר עם 65,000 צבעים ומשחקי ג'אווה.

LG

חברת LG הכריזה על דגם המשך לטלפון ה"שוקולד" שלה. הגירסה המחודשת של המכשיר תכלול את אותו עיצוב מושך עין, אך עם פונקציות משופרות. מעתה יכלול הסלולרי גם קישוריות דור שלישי HSDPA, מסך QVGA עם 260,000 צבעים, תמיכה בשידורי טלוויזיה דיגיטלית S-DMB ומצלמת 2 מגה פיקסל. לעת עתה הוא משווק בקוריאה בלבד, ומחירו 540 דולר.

התקשורתן הקוריאני

ואם כבר קוריאה, זה הזמן לדווח על התקשורתן החדש שמשווק במדינה - ה-Pidion BM-500. הסמארטפון הזה מצויד בתכונות טכנולוגיות מתקדמות באריזה קומפקטית של 14.9 מ"מ. המכשיר כולל: מערכת הפעלה Windows Mobile 5, מסך QVGA בגודל 2.8 אינץ', מצלמת 1.3 מגה פיקסל, תקשורת אלחוטית WI-FI, שידורי טלוויזיה דיגיטליים T-DMB, זיכרון בנפח 512 מגהבייט, הרחבת זיכרון באמצעות כרטיסי MicroSD ועוד.

מוטורולה

בסוף השבוע הכריזה מפעילת הסלולר האמריקנית Verizon על תחילת שיווקו של המוטורולה V9M, דגם חדש בסדרת RAZR2 של החברה, שמתאפיינים בתצורת צדפה, מקשי מגע משתנים, מסכים חיצוניים מוגדלים ועיצוב דקיק.

המכשיר פועל על גבי רשת CDMA וכולל תמיכה ב-EV-DO (דור שלישי). בין הפיצ'רים הנוספים: מצלמת 2 מגה פיקסל, מסך פנימי 2.2 אינץ' ברזולוציית 320x240 , מסך חיצוני 2 אינץ' ברזולוציית 320x240, תמיכה ב-A2DP, דפדפן HTML מלא, הרחבת זיכרון באמצעות כרטיסי MicroSD ונגן מוזיקה ווידיאו. מחיר: 300 דולר בהתחייבות לשנתיים.

מוזיקה אלחוטית

ואם ב-A2DP (ראשי תיבות של Advanced Audio Distribution Profile ותקן להאזנה למוזיקה באמצעות בלוטות') עסקינן, ענקית הסלולר האמריקנית שיחררה גם כמה תמונות ופרטים אודות הספיקר האלחוטי ROKR T505, שמיועד לטלפונים סלולריים ונגני מוזיקה התומכים בתקן A2DP, ומאפשר האזנה למוזיקה במשך 20 שעות ברצף. בנוסף, המכשיר כולל מקלט רדיו FM.