BETA

09.11.2014

12:48

עודכן:

רהב: נדהמתי לשמוע..שהיא מקבל 5,000 ש"ח ברוטו בחודש
רהב: נדהמתי לשמוע..שהיא מקבל 5,000 ש"ח ברוטו בחודש,
לם וליץ סטודיו, יח"צ

הפוסט של רני רהב שמסעיר את הרשת

פוסט שהעלה רני רהב עורר דיון סוער אודות השכר המשולם לשכירים במשק. קראו את הפוסט המדובר ואת התגובות של הגולשים

פוסט שהעלה היחצ"ן, רני רהב, בערב יום שישי מעורר סערה ברשת. כך כתב היחצ"ן, שמייצג כמה מהחברות הכי הגדולות במשק :

"ישבתי אתמול במסעדה עם חברים. אחת מהן, בת 27, סיפרה שהיא עושה התמחות באחד ממשרדי רואי החשבון הגדולים בישראל. נדהמתי לשמוע ממנה שהיא מקבל 5,000 שקל ברוטו בחודש. שערורייה! אני לא מאמין שמשרד מוביל בישראל שמרוויח מיליונים בשנה משלם 5,000 שקל ברוטו למשרה מלאה. חברים, זו חרפה! מכאן מתחיל הקיפוח. מכאן מתחילה השנאה של הצעירים. זו הסיבה שצעירים יצאו לרחובות, ועוזבים לברלין. הם צודקים במאה אחוז! הגיע הזמן שמשרדי רואי חשבון בסדר גודל כזה לא ישלמו שכר כזה לצעירים. שתפו בבקשה את הפוסט, חייבים לעשות רעש סביב החרפה הזו".

 

רוצים לקבל את כל חדשות הדיגיטל והדברים הכי ויראליים ברשת? עשו לנו לייק בפייסבוק

 

 

<div id="fb-root"></div>

הפוסט נצפה על ידי יותר מ-150,000 ישראלים, זכה ליותר מ3,000 לייקים, מאות שיתופים ומאות תגובות, ויצר דיון נוקב בעמודו של היחצ"ן, בנושא השכר במשק ושכר המינימום בפרט. בעוד חלק מהמגיבים פרגנו לרהב על האומץ לומר את הדברים, חלק מהמגיבים לא ראו בעין יפה את הפוסט ויצאו כנגד מה שמתפס בעיניהם כהתרסה מצדו של האדם שכאמור, לקוחותיו הם מהמעסיקים הכי גדולים במשק הישראלי. למרות זאת רהב לא "הוריד פרופיל" ונעלם לאחר שהפוסט הוצף במאות תגובות אלא דווקא להיפך - הוא השתדל להגיב בצורה סימפטית לרוב הדברים שנאמרו. להלן חלק מהתגובות שעלו שם:

 

י. כותבת:
בוקר טוב רני רהב, איפה אתה חי? זה השכר של רואי החשבון ועורכי הדין המתמחים שעובדים לפעמים עד חצות.
משרדי רואי החשבון ועורכי הדין מנצלים את העובדה שהצעירים חייבים לעבור תקופת התמחות ומנצלים אותם ככוח עבודה זול שאין לו הרבה ברירות אלא לעבור את התקופה הזו.
רהב בתגובה: יפעת מודה שלא ידעתי, גם לי מותר להרים גבה.

 

מ. כותבת:
רני היקר חבל מאוד שאתה כגמל לא רואה את הדבשת של עצמך !!! אתה מייצג את אלו שדורסים את השכבות החלשות , אתה זה שנותן להם לגיטימציה , אתה זה שמהלל אותם בכל כלי תקשורת . אם לרגע שכחת למי אני מתכוונת כך לדוגמא את שרי אריסון שמשלמת שכר רעב לטלרים
רהב בתגובה: מ. יקרה א, אני משתדל לעשות תיקון. ב, אני רואה הכל. ועכשיו אראה עוד יותר

 

ר.כותבת:
רני רהב היקר !!! יש אנשים מבוגרים יותרררר שמקבלים פחות בהרבה. זאת המדינה היקרה שלנו. כאשר ראש הממשלה מבזבז את כספי הציבור זאת התוצאה לצערנו. כאשר ראש ממשלה אחר אוטוט נשלח לכלא. זאת התוצאה. כאשר סגני שרים לוקחים שוחד וכדומה זה מה שקורה. תתעורר יש אנשים שמגיעים הביתה עם 3000 ש״ח בחודש.
רהב בתגובה: רחל עצוב לי

 

ל.כותבת:
בוקר טוב אליהו... סליחה רני רהב... איפה אתה חי בעשור האחרון? כנראה גם אתה חי בללה לנד או בסביון. ברוך הבא למציאות ומזל שאחת ממקורבותיך חווה זאת על בשרה אחרת לא היית יודע .. אנחנו בניגוד לך אנחנו חיים את המציאות בזאת יום יום. ואיזה רעש אתה תעשה עם כל השפעתך כדי לשנות זאת חוץ מפוסט "נדהם" בפייסבוק?
רהב בתגובה: לימור אני מקווה שאת טועה וזה יעשה שינוי

 

 

ממשרדו של רני רהב נמסר בתגובה  :"מעבר למה שהוספתי בפייסבוק שלי אין לי מה להוסיף".

 

 

לכתבות נוספות שאולי יעניינו אתכם:

יוטיוב חוגגת עשור: כל הקטעים הכי ויראלים

מרהיב: מדבר יהודה נצבע בירוק אחרי הגשם. צפו