BETA

27.08.2014

15:27

עודכן:

X MEN אקס מן
X MEN אקס מן,
צילום מסך -

לוהקו אקס מן (X-MEN) חדשים !

הבמאי בריאן סינגר חשף את השחקנים הצערים שיכנסו לנעליהם של גיבורי העל: סופה, סייקלופס וג'ין גריי.

 

X MEN אקס מן
 

X MEN אקס מן(צילום מסך -)

 

צילומי הסרט אקס מן: אפוקליפסה ,העתיד לצאת במאי 2016 , יחלו בקרוב (אפריל) והבמאי והמפיק בראיין סינגר (XMEN, החשוד המיידי, סופרמן חוזר) כבר הודיע על ליהוקם של מוטאנטים חדשים לסרט הבא בסדרת הסרטים המצליחה.

הסרט, העתיד להתרחש בשנות השמונים של המאה ה-20, יתאר את מאבקם של גיבורי העל המוטאנטים באחד מאוייביהם הגדולים- המוטאנט הכל יכול אפוקליפסה.כחלק מהקו המאפיין את הגלגול הנוכחי של הסדרה, לוהקו גרסאת צעירות של הדמויות המוכרות מהסרטים המוקדמים.

 

 

אלכסנדרה שיפ
 

אלכסנדרה שיפ(צילום מסך -)

 

השחקנית אלכסנדרה שיפ לוהקה לתפקיד אורורו מונרו הלא היא המוטאנטית השולטת במזג האויר- סופה. שיפ, שבתפקידה האחרונה גילמה את הזמרת המנוחה אליה בסרט טלויזה על חייה,עתידה להכנס לנעליה של השחקנית זוכת האוסקר, האלי ברי, שגילמה את הדמות במקור.

 

 

טיי שרידן
 

טיי שרידן(צילום מסך -)

 

רוצים לקבל את כל חדשות הדיגיטל והדברים הכי ויראליים ברשת? עשו לנו לייק בפייסבוק

 

לתפקיד המוטאנט סקוט סאמרס הידוע גם כסייקלופס (Cyclops ) לוהק השחקן הצעיר טיי שרידן , בן ה-18. את שרידן ראיתם השנה ב ב"עץ החיים" של טראנס מליק ובסרטים: "מאד" , שם שיחק לצד מתיו מקונהיי והסרט ג'ו שם כיכב לצידו של ניקולס קייג'- עליהם זכה לשבחים. השחקן ג'יימס מארסדן שגילם את התפקיד בטרילוגית הסרטים המקורית בירך על הליהוק ואמר : "..מעולם לא ראיתי נער בגילו שנכנס לתפקיד בצורה כל כך חזקה ואינטנסיבית. אני מברך על הליהוק וחושב שזו בחירה מעולה".

 

 

סופי טרנר
 

סופי טרנר(צילום מסך -)

 

את המוטאנטית הטלאפתית ג'ין גריי, תגלם השחקנית סופי טרנר ,המוכרת יותר כ"סנסה סטארק" מסדרת הלהיט "משחקי הכס". את גריי, מושא אהבות של סקוט סאמרס ,והמוקד של משולש האהבים הכי סוער בעולם הקומיקס (ביחד עם וולברין), גילמה במהלך חמישה סרטים - השחקנית פמקה ג'נסן.

 

הסרט האחרון בסדרה "אקסמן העתיד שהיה" , שוחרר במאי 2014 ונחשב להצלחה פנומנאלית לאחר שהכניס יותר מ-750 מליון דולר ברחבי העולם.