עוגי פלצת באפליקציית יוטיוב  לילדים
עוגי פלצת באפליקציית יוטיוב לילדים
,יוטיוב לילדים

חדש: אפליקציית יוטיוב לילדים מגיל 4

גוגל השיקה את Youtube Kids, אפליקציה שמצוידת בממשק ססגוני, פשוט וחביב. היא כוללת חיפוש קולי כדי לאפשר לילדים למצוא קליפים גם בלי להקליד, סינון תוכן קפדני ושלל סרטוני בידור ולמידה

בנסיון לחזק את הנוכחות בקרב ילדים - ובעיקר אצל הורים שרוצים לודא שהצאצאים שלהם מקבלים באינטרנט תכנים הולמים לגילם, השיקה אתמול גוגל את אפליקציית Youtube Kids. היא נועדה לספק חוויית שימוש ביוטיוב שמותאמת באופן ייעודי לגילאי ארבע ומעלה. בשלב זה האפליקציה זמינה בחנויות היישומים של גוגל ואפל בארה"ב בלבד.

 

רוצים לקבל את כל חדשות הדיגיטל והדברים הכי ויראליים ברשת? עשו לנו לייק בפייסבוק

 

התאמת האתר לילדים בוצעה במספר מישורים: ממשק המשתמש זכה לעיצוב צבעוני במיוחד, עם תמונות ואייקונים גדולים וברורים ותכנון שנועד להקל על משתמשים בגילאים צעירים, כולל חיפוש קולי עבור כאלו שעדיין לא למדו לאיית או להקליד.

 

 

 

 

()

 

התכנים גם הם הותאמו לילדים, עם ארבע קטגוריות ראשיות - תוכניות טלוויזיה, מוזיקה, למידה והרחבת אופקים. סרטונים טיפוסיים שיוצפו למשתמשים כוללים למשל וידאו שמסביר איך לבנות מודל של הר געש, שיעורי חשבון מצולמים וסרטונים הקשורים בבניית רכבות צעצוע. החברה שיתפה פעולה עם ערוצים כגון דרימוורקס TV, ג'ים הנסון TV, נשיונל ג'אוגרפיק, טום החתול המדבר ויצרנים רבים נוספים של תכנים רלוונטיים לגיל הרך, שיוצגו באופן בולט במסך הבית של האפליקציה.

 

בעבור ההורים המודאגים, האפליקציה כוללת שורה של יכולות פיקוח בהן טיימר שמגביל את הזמן שהילדים מבלים מול המסך, החלשת הצליל עבור הורים שמתעקשים לישון בין שתיים לארבע ואפשרות לנעול את יכולות החיפוש כך שהילד יוכל לצפות אך ורק בתכנים שסוננו מראש על ידי יוטיוב.

 

החברה לא הודיעה מתי תהפוך את האפליקציה לזמינה עבור משתשמים בשווקים נוספים, אבל אמרה כי תחל לשלב אותה בקרוב בטאבלטים ייעודיים לילדים כמו מוצרי Kurio ו-Nabi. האפליקציה, מסבירים בחברה, היא הצעד הראשון בשחרור שורה של מוצרים עתידיים שינסו לענות בצורה טובה יותר לצרכים של הורים וילדיהם.

 

פורסם לראשונה בכלכליסט