צילום חשאי: האפליקציה שתהפוך אתכם למרגלים

Stalker היא אפליקציית אייפון שתאפשר לכם לצלם תמונות מבלי שאיש מהסובבים יחשוד

ריק

אם אי פעם רציתם לצלם תמונה של מישהו מבלי שהוא ירגיש - בין אם מדובר בילד שלכם ששולח ידיים למצלמה או במתיחת אחד באפריל שאתם רוצים לתעד - האפליקציה הזו היא בשבילכם.

 

האפליקציה Stalker מאפשרת לכם לצלם תמונות באמצעות האייפון, מבלי שאיש מהסובבים ירגיש שאתם מצלמים. האפליקציה תתחיל לצלם תמונות ברגע שתקישו באצבעכם פעמיים על מסך האייפון. היא משתיקה את צליל הצילום ומבטלת את פעולת הפלאש, כך שכל שעליכם לעשות הוא לכוון את האייפון לכיוון הרצוי.

 

במקום להציג את האוביקט המצולם, האפליקציה תציג על המסך את נגן המוזיקה שלכם או את מסך השיחה הנכנסת - כך שאפילו אם מישהו בקרבת מקום מציץ למסך שלכם - לא תהיה לו סיבה לחשוד. באפשרותכם להגדיר מראש באיזו תדירות יצולמו התמונות ובאיזו איכות.

 

כדי להפסיק את הצילום, עליכם פשוט להקיש בכל מקום על המסך של האייפון. מיד תקבלו התראה הדומה להודעת טקסט, שתשאל אתכם אם ברצונכם להמשיך בצילום או לצפות בתמונות שצולמו עד כה. את התמונות שהתקבלו תוכלו לשתף במייל או ברשתות החברתיות ישירות מתוך האפליקציה.

 

המפתחים מדגישים כי האפליקציה נועדה למטרות בידור בלבד, ואין להשתמש בה למטרות זדוניות. אם אתם רוצים להיות מרגלים ליום אחד או להרשים את החברים עם יכולות הצילום בסתר שלכם - זה יעלה לכם דולר אחד באפסטור.

 

להורדת Stalker לאייפון, 0.99$