סוף סוף: אינסטגרם הגיעה לאנדרואיד

לאחר שצברה יותר מ-30 מיליון משתמשים ונבחרה לאפליקציה הטובה ביותר לשנת 2011, הרשת החברתית הפופולארית לשיתוף תמונות מגיעה לגוגל Play

ריק

בשורה למשתמשי אנדרואיד: לאחר שצברה יותר מ-30 מיליון משתמשים ברחבי העולם ונבחרה לאפליקציה הטובה ביותר לשנת 2011 על ידי אפל, אפליקציית האייפון הפופולארית אינסטגרם הגיעה סוף סוף לגוגל Play.

 

אינסטגרם היא רשת חברתית לשיתוף תמונות, בה אתם יכולים לעקוב אחרי זרם העדכונים של חברים והם יכולים לעקוב אחריכם (בדומה לטוויטר), להגיב על תמונותיהם או לתת להן לייק. האייקון המרכזי במסך הראשי הוא אייקון המצלמה, באמצעותו תוכלו לצלם תמונה מתוך האפליקציה, או לבחור בתמונה קיימת.


לאחר בחירת התמונה, תוכלו להוסיף לה פילטרים, שיקנו לה מראה וינטג', שחור-לבן, ספיה וכו', ולהוסיף לה מסגרת. את התמונה תוכלו לשתף באינסטגרם בלבד, או להעלות אותה למגוון רשתות חברתיות כמו פייסבוק, טוויטר, טאמבלר, פורסקוור או לשלוח אותה באמצעות מייל.

 

מלבד שיתוף התמונות שלכם, אינסטגרם היא מקום טוב לקבל השראה ולהנות מתמונות של אחרים. באמצעות הקלקה על אייקון הכוכב בתחתית העמוד הראשי של האפליקציה, תוכלו לראות את עמוד התמונות הפופולאריות ביותר. לחיצה על אייקון הלב תביא אתכם לעמוד העדכונים, בו תוכלו לראות מי הצטרף אליכם כעוקב או סימן תמונה שלכם בלייק.

 

עוד בתפריט הראשי אייקון הדומה לכרטיס ביקור, בו תוכלו למצוא חברים או להזמינם, לחפש באינסטגרם או לצפות בפרופיל שלכם. לחיצה על אייקון הבית תחזיר אתכם לפיד שלכם, שם תראו את תמונות כל האנשים שאתם עוקבים אחריהם.

 

למעט מספר הבדלים קטנים, אפליקציית האנדרואיד דומה מאד לגרסת האייפון. עם זאת, כפי שהבטיח לאחרונה מייסד החברה, צפויים להתווסף לה בקרוב מספר פיצ'רים חדשים. 

 

להורדת אינסטגרם לאנדרואיד, חינם

 

ראו גם:

>> כך תצרו פסיפס תמונות אינסטגרם לפרופיל פייסבוק שלכם