כך תצלמו עמודי אינטרנט שלמים בנייד

אפליקציה חדשה מאפשרת לכם לתפוס בקלות צילומסך של עמוד אינטרנט היישר מהאייפון. ואל דאגה, יש לנו גם פתרונות לאנדרואיד ולמחשב האישי

ריק

טקסט

הרגלי הקריאה שלנו משתנים יחד עם המכשירים שלנו - מסכי הניידים הקטנים גורמים לנו לקרוא כל עמוד רשת בחתיכות קטנטנות שמתגלגלות מול העיניים - ממש חזרה בזמן לעידן מגילות הקלף הארוכות. אך מה קורה שאנו רוצים לשמור או לשתף עמוד בו צפינו בטלפון? פונקציית הצילומסך של הטלפון בדרך כלל תופסת רק את הפיקסלים שמוצגים בכל רגע נתון. וזה לא כל כך הרבה פיקסלים בדרך כלל.

 

למשתמשי iOS יש פתרון חדש, בדמות אפליקציה חביבה העונה לשם Barry. זהו בעצם דפדפן שנועד למטרה אחת - לשמור עמודי רשת שלמים כתמונה ארוכה ורציפה בלחיצת כפתור, שנשמרים לזיכרון המכשיר, וניתן לייצא אותם לאייטונס, דרופבוקס, מייל או טוויטר. בעוד שאין סיבה להשתמש בו כדפדפן העיקרי שלכם, Barry, יכול להיות כלי שימושי לשמור במכשיר בדיוק לרגעים האלה שבהם בא לכם לשתף עמוד שלם בקלות, לשמור אישור הזמנה שביצעתם באמצעות ממשק וובי, או לזכור מספר טלפון של איזה בית עסק שמצאתם ברשת.

 

להורדה עבור דולר בודד בחנות של אפל.

 

משתמשי אנדרואיד שמחפשים פונקציונליות דומה יכולים להוריד את התוסף Screen Cut לדפדפן "דולפין". למחשב האישי, נסו את התוסף Awesome Screenshot לכרום.