אפליקציה: כך תגלו מה באמת החברים שלכם שווים

קראו תיגר על החברים שלכם עם אפליקציית וידאו חברתית חדשה. ההוכחות המצולמות עשויות להפוך לדבר הכי מצחיק שקרה לפיד הפייסבוק שלכם

ריק

טקסט

אפליקצית Showboatr למכשירי iOS עשויה להיות ה-Draw Something הבא, והיא מבוססת על עיקרון דומה. רק שהפעם, במקום לקבל הוראות לצייר משהו, אתם מקבלים הוראות לעשות משהו. כלשהו. ולהוכיח את זה לחבר שביקש מכם שאכן עשיתם מה שביקש. באמצעות וידאו. כן, ממש כמו כל קטעי הוידאו המטורפים מיוטיוב. רק שאתם הכוכבים, או הבמאים.


האפליקציה מכילה הרבה משימות מחולקות לפי דרגות קושי, שניתן לשלוח לחברים כאתגר. אם קיבלתם על עצמכם את המשימה, אתם נדרשים להקליט אותה בסרטון וידאו המצולם מתוך האפליקציה, שאורכו לא עולה על 30 שניות (כדי שיהיה ידידותי למכשירים ניידים) והוא חייב להיות בטייק בודד (כדי שלא תרמו).


התוצאה עשויה להיות פינג פונג אתגרים משוגע בין חברים, ויש כאן בהחלט פוטנציאל לאפליקציה שתהפוך לתופעה הוויראלית הבאה (ובדרך תוציא את העוקץ מכל סרטוני הפספוסים שרצים ביוטיוב). רק זיכרו שאת ההוכחות המצולמות ניתן ומומלץ להעלות לרשתות החברתיות, כך שמה שהוכחתם לחבר אחד היום, ידעו כל שאר חבריכם כבר מחר.


Showboatr זמינה להורדה מהחנות של אפל.

בשביל להבין את הכיוון הכללי, ראו את הסרטון הנ"ל מתוך העמוד הרשמי של האפליקציה: