אפליקציה: לנהל בקלות את התקציב החודשי

אפליקציית Budget with Back in Black תסייע לכם לעקוב בקלות אחר ההוצאות החודשיות שלכם, ישירות מהאייפון

סטריפ

ניהול התקציב החודשי הוא משימה מומלצת לכל מי שרוצה לעקוב אחר ההוצאות שלו, ולחסוך כמה שקלים מדי חודש (ובינינו, מי לא רוצה?). לרוע המזל, עבור רבים מאיתנו מדובר באתגר מעיק, שממש כמו דיאטה, אנו נוטים לדחות שוב ושוב.

 

החדשות הטובות הן, שמאז שנכנס הסמארטפון לחיינו, השליטה בהוצאות הפכה לקלה וזמינה הרבה יותר. חנויות האפליקציות עמוסות בכלים לניהול תקציבים משפחתיים, ואחת המומלצות שבהן היא Budget with Back in Black.

 

בעזרת Budget with Back in Black, תוכלו ליצור בקלות גרפים מעוצבים, צבעוניים ומאירי עיניים של כל ההוצאות שלכם בחודש. לאחר שתזינו אליה בפעם הראשונה את ההכנסות וההוצאות הקבועות (כגון משכנתא / שכר דירה, חשבונות וכו'), תוכלו להזין את ההוצאות השונות לפי קטגוריות, ולהתחיל לנהל מעקב מסודר.


כך למשל תוכלו לדעת כמה הוצאתם בחודש על בגדים, בילויים בחוץ, הוצאות בלתי מתוכננות וכו'. תוכלו גם להציב לעצמכם יעדים, כגון חיסכון של סכום מסוים תוך עד תאריך יעד שתציבו לעצמכם, ולבדוק איפה אתם עומדים ביחס ליעד.  

 

נציין, כי משתמשים ישראליים עשויים למצוא באפליקציה זו שני חסרונות מהותיים: האפליקציה היא בשפה האנגלית, ומחירה עומד על 15.90 שקל. לדעתנו, באשר למחיר, מדובר בהוצאה סבירה בהחלט לכלי כזה, שבשימוש נכון ועקבי תחזיר את עצמה במהירות. אם אנגלית היא לא בעיה עבורכם, זו בהחלט יכולה להיות אופציה טובה עבורכם.  


להורדת Budget with Back in Black לאייפון, 15.90 שקל