בת 14 ניסתה להתאבד לאחר שתמונות אינטימיות שלה הופצו בקרב נערים

הנערה בלעה כדורים בביתה והובהלה לבית החולים כשהיא במצב קל. מבדיקה ראשונית של פרטי המקרה עולה כי תמונות אינטימיות שלה עם נער אחר עשו את דרכן למכשירים הסלולאריים של נערים אחרים. המשטרה פתחה בחקירה

ההתעללות כמעט נגמרה באסון: נערה בת 14 מאזור השרון ניסתה לשים קץ לחייה, לאחר שתמונות אינטימיות שלה הופצו בקרב נערים אחרים והגיעו לטלפונים הניידים שלהם. היא פונתה לבית החולים במצב קל לאחר שבלעה כדורים. 

המשטרה החלה לחקור את פרטי המקרה החמור. כרגע, עדיין לא ברור כיצד התמונות עשו דרכן אל הנערים. בתמונות נראית בת ה-14 ביחד עם נער אחר.

 

בשבוע שעבר התאבדה נערה קנדית בת 16 בשם אמנדה טוד, לאחר שסבלה מהתעללות מתמשכת ברשת האינטרנט במשך מספר שנים. בחודש שעבר פרסמה טוד סרטון ביוטיוב, בו היא מגוללת כיצד החלה לנהל שיחות וידאו עם חברים, ושוכנעה על ידי אחד מבני שיחה לחשוף בפניו את החזה במצלמת הרשת.

שנה לאחר מכן, היא קיבלה פנייה בפייסבוק מגבר לא מוכר, שדרש ממנה להתפשט שוב - ואיים כי אם לא תעשה זאת, ישלח את התמונה החושפנית לכל מכריה. טוד סיפרה, כי הגבר ידע פרטים רבים אודותיה, כמו כתובתה, שם בית הספר בו למדה ושמותיהם של חבריה וקרובי משפחתה.

 

בעקבות המקרה, ניסתה טוד להתאבד על ידי בליעת אקונומיקה, אך חייה ניצלו לאחר שעברה שטיפת קיבה. לדבריה, גם לאחר ניסיון ההתאבדות היא המשיכה לספוג הטרדות והצקות בפייסבוק, ואף קריאות שעודדו אותה לנסות להתאבד שוב. בשבוע שעבר היא שמה קץ לחייה.