בשם מורנייה: האקר פרסם עשרות פרטי אשראי של ישראלים

האקר שמופיע תחת שם הארגון "Remember Imad" לזכר ראש הזרוע הצבאית של חיזבאללה שחוסל לדבריהם על ידי ישראל מאיים לחשוף פרטים של אלפי ישראלים נוספים. בין היתר הוא פרסם צילומי תעודות זהות, צילומי צ'קים ואפילו סיסמאות פייסבוק. מדובר בפרטים שאפילו ההאקר הסעודי לא פרסם

שוב זה קורה: האקר שמזהה את עצמו תחת השם "Remember Imad" פרסם אמש (רביעי) עשרות פרטים אישיים של אזרחים ישראלים. ההאקר, שפועל בשם זכרו של ראש הזרוע הצבאית של חיזבאללה עימאד מורנייה, מאיים לפרסם את פרטיהם האישיים של אלפי ישראלים נוספים.

 

מה שחריג במקרה האחרון, ומבדיל אותו אפילו מזה של ההאקר הסעודי, הוא זה שהוא פרסם גם צילומי תעודות זהות, צילומי צ'קים ואפילו סיסמאות כניסה לאתר פייסבוק.

 

במערכת "צינור לילה" בערוץ 10 ניסו במקרה אחד להיכנס לתוך חשבון פייסבוק שפירסם ההאקר על מנת לבדוק את אמיתות טענותיו. למרבה הצער הכניסה לחשבון הייתה קלה כיוון ששם המשתמש והסיסמה שפורסמה היו נכונים.

 

בתחילת השנה פרסם ההאקר מסעודיה המכנה את עצמו OxOmar אלפי מספרי כרטיסי אשראי ישראליים. הוא אף איים, כי יפרסם מדי יום רשימה חדשה של מספרים פעילים. עומר גם קרא להאקרים בעולם הערבי להתאחד נגד ישראל, ולמקד את מאמציהם באתרי הצבא וגופי הביטחון הישראליים. בנוסף, הוא עודד אותם לפרוץ לאתרים שונים בישראל, לשתול בהם מסרים ולגנוב מספרי כרטיסי אשראי. לישראליים הוא מבטיח: "נילחם בכם ונפגע בכם בכל דרך".

 

מורנייה נהרג בשנת 2008 מפיצוץ שהתרחש במכונית שלו בעת שיצא מבית ספר איראני בשכונת כפר סוסה בדמשק. העיתון הבריטי "סאנדיי טיימס" דיווח לאחר מכן "מפי מקורות מודיעין ישראליים" כי ברכבו של מורנייה הותקנה משענת לראש שהכילה חומר נפץ.

 

בחיזבאללה האשימו מאז את ישראל כי היא זו שעומדת מאחורי החיסול. אולם משרד ראש הממשלה הוציא מיד לאחר מכן תגובה לפיה "ישראל דוחה את הניסיון של גורמי טרור לייחס לה מעורבות כלשהי באירוע זה".