אישום: ביצע מעשים מגונים בילדים בבית הכנסת

תושב תל אביב בן 25 מואשם כי ביצע מעשים מגונים בילדים בני 8, 10 ו-12 בזמן שלמד איתם תורה בתל אביב. כשהתבקש להפסיק את המעשים הוא השיב: "רק עוד קצת, זו הפעם האחרונה"

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה הבוקר (ראשון) כתב אישום נגד רן לוי, תושב תל אביב בן 25, בגין ביצוע מעשים מגונים בקטינים. הוא מואשם כי נהג לבצע שורה של מעשים מגונים בנערים שהשתתפו עימו בשיעורי תורה בבית כנסת בעיר.

על פי כתב האישום, לוי ניצל את היכרותו עם הנערים ואת שהותו עימם בזמן לימודי התורה. הוא נהג במספר מקרים שונים לבצע בהם מעשים מגונים במהלך השיעורים, תוך שהוא מצליח להסתיר את מעשיו מפני יתר הנוכחים בבית הכנסת.

 

מפרטי כתב האישום עולה כי במספר הזדמנויות ביקשו הנערים מהנאשם שיחדול ממעשיו, אולם הוא דחה אותם שוב ושוב. הוא השיב להם כי "זו הפעם האחרונה, רק עוד קצת".

בבקשת המעצר של לוי צוין כי "הנאשם נפגע מינית על ידי ילד אחר כשהיה בן 12, ולכן החליט לפגוע בעצמו בילדים בגיל דומה. לדבריו, הוא נהנה מהמעשים הללו למרות שהוא מנסה שלא, והוא מנסה לדכא זאת דרך טיפולים".

 

מפרטי כתב האישום עולה כי לפני כשבועיים נתקל הנאשם בנער בן 12 שהמתין לידו לתחילת התפילה בבית הכנסת אליו נהג להגיע. הוא הציע לנער מסאז' והחל לעסות אותו. לאחר מכן, הציע לו להתלוות אליו אל מאחורי בית הכנסת, אולם הנער סירב.

 

כתב האישום מייחס ללוי בסך הכל 8 מקרים של ביצוע מעשים מגונים בקטינים. במהלך חקירת המשטרה, הוא הודה בביצוע המעשים המיוחסים לו. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.