צפו: ילד סיני נתלה בראשו ממרפסת - וחולץ בשלום

הילד מצא את עצמו תלוי בין שמיים וארץ לאחר שמעד במרפסת ונלכד בסורגים. שכן אמיץ שטיפס למעלה, חילץ אץ הילד המבוהל. צפו בתמונות

רגעים של מתח וחרדה עברו על דיירי בניין בוואן דונג שבסין: ילד כבן 4 כמעט וצנח אל מותו אחרי שמעד ונפל ממרפסת ביתו בשעה שהוריו נעדרו. ראש של הילד נתקע בין הסורגים שמתחת למרפסת והוא נתלה בין שמיים וארץ. עד שחולץ בידי דייר אמיץ.

 

<iframe width="450" height="340" src="http://www.youtube.com/embed/MOT7mJEgrOQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

האירוע אירע כאשר הילד החל ללכת לכיוון המרפסת בקומה הרביעית של הבניין בו הוא מתגורר. אלא שאז הוא מעד ונפל. ראשו נלכד בין הסורגים והוא נותר תלוי בגובה של למעלה מ-120 מטרים מעל האדמה.  

 

אחד השכנים מהקומות התחתונות החליט לצאת ולהציל את הילד, והחל לטפס לעברו על מנת למנוע את נפילתו. הגבר טיפס ממרפסת הדירה שמתחת לביתו של הילד וכשהגיע אליו תמך בגופו כדי שיוכל לחזור לביתו.

 

בינתיים, המון שהתאסף ברחוב מתח שמיכה גדולה על מנת לתפוס את הפעוט במידה וייפול במהלך ניסיון החילוץ. בתום כמה דקות של מתח, הצליח הילד להוציא את עצמו מבין הסורגים ולחזור בחזרה לביתו.