הערב שלפני האסון: צפו במשפחת אטיאס חוגגת שעות לפני התאונה

שעות אחדות לפני שנספו זוג ההורים וששת ילדיהם בתאונת הדרכים הקטלנית, הם נראו שמחים ומאושרים בחגיגות במגדל העמק. בסרטון שצולם על ידי בני המשפחה נראים בני משפחת אטיאס חוגגים ברחובות מגדל העמק את חניכת בית הכנסת לה חיכו חודשים רבים

(3:45 דקות)

דקות אחרונות של אושר: סרטון שצולם על ידי בני משפחת אטיאס שנכחו בטקס חנוכת בית הכנסת במגדל העמק תיעד את רגעיהם האחרונים של שמונת בני המשפחה שנהרגו אתמול (שני) בתאונת הדרכים הקטלנית בטבריה. בסרטון נראים האב רפי וילדיו, שמחים ומאושרים במהלך הטקס והצעידה ברחובות מגדל העמק.

 

בני המשפחה התכוננו במשך חודשים ארוכים לחגיגה המרגשץת שהתרחשה אמש משעות אחר הצהריים. האב רפי היה דמות מוכרת במגדל העמק ובמהלך הטקס הפצירו בו בני משפחתו לשמש כחזן באירוע שעל הכנתו עמל כה רבות. בטקס נכחו בני משפחתם המורחבת של משפחת אטיאס, חזנים ואנשי ציבור כמו שר המדע דניאל הרשקוביץ והרב דוד גרוסמן.

 

בית הכנסת נקראה על שם אבי המשפחה, הרב שמעון אטיאס הנראה גם הוא בסרטון כשהוא נרגש. משנגמר הטקס שנראה בסרטון יצאה המשפחה בדרכה חזרה אל ביתם ביישוב בר יוחאי שבגליל. אבל בדרך קיבלו ההורים החלטה לנסוע לקברי צדיקים ולעבור בטבריה, שם התרחשה התאונה המחרידה.

שר המדע, דניאל הרשקוביץ, היה בין האישים שכיבדו את חגיגת חנוכת בית כנסת. הוא הוזמן לטקס על ידי בני המשפחה שנספתה. כשקם היום בבוקר גילה לתדהמתו כי שמונה בני משפחת אטיאס שהיו בחגיגה נספו בתאונת הדרכים הקשה בטבריה.

 

"כשקמתי בבוקר ושמעתי על תאונה נוראה עם שמונה בני משפחה אחת, אין אדם שלא מזדעזע מדבר כזה. ששמעתי שזו המשפחה שאיתה ביליתי אמש בחנוכת בית הכנסת זה הופך את הטרגדיה לבלתי נתפסת ממש", אמר היום השר הרשקוביץ לחדשות נענע10.