חשד: מנהל בית ספר חרדי ביצע מעשים מגונים בתלמידה

תלמידה לשעבר במוסד לימודים חרדי בשרון הגישה היום תלונה במשטרה בה סיפרה כי מנהל בית הספר שהינו רב קיים עמה יחסי מין וביצע בה מעשים מגונים. לטענתה, המעשים בוצעו גם כלפי תלמידות אחרות אולם לא הוגשו תלונות נוספות. החקירה בנושא נמשכת ובינתיים המנהל לא הובא לחקירה או להגשת עדות

המשטרה חושדת כי מנהל בית ספר דתי-חרדי בשרון תקף מינית תלמידה שלמדה במוסד. על פי החשד, המנהל ביצע בה מעשים מגונים ואף קיים יחסי מין עם התלמידה בעת שהייתה קטינה. המנהל שהינו רב, עדיין לא נעצר או הובא להגשת עדות.

 

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של חדשות 10 »

מוקדם יותר היום הגיעה המתלוננת לתחנת המשטרה וסיפרה כי בעת שלמדה בבית הספר והייתה קטינה, בו היא אינה לומדת כיום, המנהל ביצע בה מעשים מגונים ואף קיים עמה יחסי מין. לטענתה, המעשים בוצעו גם כלפי תלמידות אחרות במוסד אך לא הוגשו תלונות נוספות מצד בנות אחרות עד עתה.

 

המשטרה החלה לחקור את הנושא והעבירה את החקירה למחוז מרכז. המנהל אמנם לא נמצא בתפקידו אך הוא עדיין לא נעצר או מסר את גרסתו לתלונה.

בתחילת החודש הואשמה מורה בבית ספר בצפון הארץ כי במשך קרוב לחמש שנים תקפה מינית תלמידה קטינה בבית הספר בו היא עובדת. המורה הואשמה בבעילה בהסכמה של הקטינה כשהייתה תלמידתה ובביצוע מעשים מגונים בגופה כשזו הייתה בת 13 ועד גיל 17. הפרשה נשפה כבר לפני שנתיים, אך מספר ימים לאחר שנעצרה, שוחררה המורה וחזרה לעבודתה. צו איסור הפרסום שהוטל על המקרה הוסר לבקשת חדשות 10.

  

ש', התלמידה שהייתה הקורבן סיפרה על הטראומה והרגעים הקשים. "היא הרסה לי את החיים. וזה לא רק חמש שנים, זה ילך איתי על החיים שלי עכשיו", אמרה.