האישה שהותקפה בבית שמש: "חששתי לחיי, הייתי בטוחה שאני הולכת למות"

נטלי משיח, שהותקפה באבנים ובאקונומיקה כשהגיעה עם מודעות של מפעל הפיס לשכונה חרדית בבית שמש, שחזרה את רגעי האימה. "עשרות חרדים קפצו על האוטו מכל הכיוונים", היא סיפרה. אחיה: "כל הגוף שלה - סימנים כחולים". שלושה חשודים כבר נעצרו

"חששתי מאד לחיי. הייתי בטוחה שאני הולכת למות, כי שפכו עלי חומצה וזה שרף" - כך סיפרה היום (שלישי) נטלי משיח, הצעירה שהותקפה בבית שמש כשהגיעה עם מודעות של מפעל הפיס בשכונה חרדית.

 

לטענת משיח, עובדת של חברת "שווה שווה" שנפצעה קל מאבן בראשה, כשהגיעה למקום ניגש אליה חרדי שקרא לעברה: "שיקסע. שרמוטה. תלכי מפה! מה את עושה כאן?". היא התקשרה למשטרה, שם נאמר לה לחכות במקום, אך אז החלה האלימות.

 

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של חדשות 10 »

לקבלת מבזקי חדשות לטלפון שלכם: סמסו "חדשות" ל-1397 » 

 

"ראיתי פתאום עשרות חרדים קופצים על האוטו מכל הכיוונים, והם החלו להכות באוטו ולזרוק עליי אבנים. הרכב פוצץ ושפכו עליי אקונומיקה".

 

עמרי משיח, אחיה של הצעירה, הוסיף: "היא חנתה ליד בית כנסת, ואז 15 אנשים ניפצו את הרכב ועקרו את המגבים. שפכו עליה אקונומיקה וזרקו אבנים. כל הגוף שלה סימנים כחולים".

 

המשטרה הודיעה מוקדם יותר כי עצרה שלושה בני אדם, החשודים כי לקחו חלק בתקיפתה של משיח. עוד נמסר, כי המשטרה מחפשת אחר חשודים נוספים.

 

בתוך כך, במפעל הפיס מבקשים להבהיר כי לא שלחו אף אחד לתלות שלטים בבית שמש. "לאחר בדיקה מקיפה ומעמיקה שנעשתה בשיתוף עם משטרת ישראל, מדובר בחברה הפועלת ללא רישיון ואינה קשורה למפעל הפיס בשום אופן ובשום צורה", נמסר ממפעל הפיס. "מדובר באחד ממועדוני הלוטו השונים הצצים כפטריות לאחר הגשם ואין בינם לבין מפעל הפיס שום דבר ועניין. צר לנו על התקרית הלא נעימה ואלימה זו ואנו מאחלים בריאות שלמה לאישה שנפגעה".