אישום: הזמין נער לראות "סרטים לא טובים" - ותקף

הפרקליטות הגישה היום כתב אישום נגד תושב נתיבות בן 61 בגין ביצוע מעשה סדום בנער בן 13. על פי כתב האישום, הוא הזמין את הנער לביתו לאחר שלמדו ביחד גמרא ושם ביצע בו את זממו - ואף שילם לקטין

פרקליטות מחוז הדרום הגישה היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד יעקב בטיטו, תושב נתיבות בן 61, בגין ביצוע מעשה סדום בנער בן 13. כתב האישום מתאר כיצד פיתה אותו בטיטו וביצע בו את זממו. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.

 

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של חדשות 10 »

על פי כתב האישום, בטיטו הגיע לבית כנסת בעיר מגוריו בה היה גם הנער, התיישב לידו והחל לשוחח עמו. בהמשך הוא גם הצטרף אל הנער ללימודי הגמרא. למחרת, הגיע הנשאם בשנית לבית הכנסת והתיישב ליד הנער. הוא הציע לו בוא עמו לביתו על מנת שיראה לו "סרטים לא טובים" שיש לו בבית. בתמורה, הנאשם הבטיח לקטין שייתן לו הנאשם הרבה כסף וסיגריות.

 

הנער נענה להצעתו של בטיטו וכשהגיעו לביתו, צפה עמו בסרטים פורנוגרפיים. בהמשך ביצע בו בטיטו מעשה סדום, נתן לו 20 שקלים והזמין אותו לבוא שוב לביתו למחרת. המקרה נחשף אחרי שהנער סיפר על האירוע לרב הקהילה בפתק שכתב לו.

 

בפרקליטות ביקשו להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים בטענה כי קיים יסוד סביר לחשש כי הוא מסוכן לביטחון הציבור. "מסוכנותו של המשיב מתעצמת לאור דבריו בעת חקירתו במשטרה מהם ניתן ללמוד כי אינו שולט בדחפיו", נכתב בבקשת הפרקליטות. עוד ציינו בפרקליטות כי בטיטו הורשע ב-2004 בגין ביצוע מעשה מגונה בקטין, שבגינה ריצה מאסר בפועל לתקופה של שנתיים ו-6 חודשים.