שמונה נערים מטבריה נעצרו בחשד שהיכו צעיר ערבי

הצעיר מאושפז בבית החולים פורייה בעיר, והמשטרה תבקש היום להאריך את מעצרם של החשודים. "עבר לי בראש שהם רוצים להרוג אותי", סיפר בבית החולים. רק אתמול נחשפה כנופיית נערים מנצרת עילית החשודה בהצתת כלי רכב של ערבים

(2:06 דק')

תקרית נוספת של אלימות נגד ערבים: שמונה נערים בני 15 עד 16 וצעיר נוסף מטבריה נעצרו הלילה (שלישי) בחשד שהיכו צעיר מהכפר מג'דל כרום וגרמו לו חבלות בכל חלקי גופו. על פי החשד, השמונה תקפו את הצעיר על רקע לאומני בטיילת בטבריה, והוא אושפז בבית החולים פורייה בעיר. המשטרה תבקש היום להאריך את מעצרם של החשודים.

"עבר לי בראש שהם רוצים להרוג אותי, הרגשתי את הגזענות שלהם כשהם מרביצים לי, דבר כזה לא קורה סתם", סיפר המותקף מוחמד מנסור. "נתנו לי מכה בראש מאחורה, ניסיתי לברוח וראיתי שיש עוד בחורים שבאים. נפלתי על הרצפה וכולם התחילו להרביץ לי במשך עשר דקות ללא הפסקה".

רק אתמול נחשפה כנופיית נערים מנצרת עילית החשודה בהצתת כלי רכב של ערבים תושבי העיר. המשטרה עצרה תשעה צעירים, שבעה מהם קטינים בגילאים 15 עד 18, החשודים כי פעלו ממניעים לאומניים ומתוך רצון להפחיד ולפגוע בקורבנות.

לפני כחודש וחצי עצרה המשטרה שני קטינים תושבי שכונת בית ישראל בירושלים, בחשד שהיו מעורבים בדקירת ערבי ממזרח ירושלים סמוך לשכונת מאה שערים.