חשד לרצח בצפון: צעיר בן 25 נורה על ידי אלמונים

אלמונים ירו לעבר הצעיר המתגורר בכפר טובא-זנגריה ליד ראש פינה. מותו של הצעיר נקבע ובמשטרה חושדים כי הרקע לאירוע הוא סכסוך בין שתי משפחות המתגוררות בכפר

המשטרה חושדת כי הירי הערב (חמישי) בצפון שהביא למותו של צעיר הוא חיסול מתוכנן מראש. במהלך האירוע נורה למוות על ידי אלמונים צעיר בן 25 המתגורר בכפר טובא-זנגריה שליד ראש פינה.

הצעיר נפצע אנושות אולם לאחר מכן נאלצו לקבוע את מותו. על פי חקירה ראשונית עולה כי הרקע לאירוע הוא ככל הנראה סכסוך מתמשך בין שתי משפחות המתגוררות בכפר. המשטרה פתחה בחקירה מקיפה יותר של נסיבות המקרה. 

 

הערב נפצע קל אדם בטירה לאחר שנורו לעברו צרור יריות. האיש נפצע בפלג גופו התחתון והוא פונה במצב קל לבית החולים מאיר בכפר סבא. המשטרה פתחה בסריקות לאיתור היורים.

 

בשבוע שעבר נהרג צעיר בן 24 מפיצוץ רימון רסס שהושלך לעברו ולעבר אשתו בעפולה. האיש, המוכר למשטרה, עמד יחד עם אשתו ליד מכוניתם ולאחר שהושלך לעברם הרימון, הוא נפצע קשה ומת מפצעיו. האישה נפצעה קל. על פי הערכות, הרקע למקרה הוא קרבות שליטה בין כנופיות פשע באזור העמקים. שבוע קודם למותו, הוא ניצל בנס מפיצוץ של מטען חבלה שהושלך לעבר ביתו.

יומיים לאחר מכן נורה למוות פואד עמאר, בן 24 גם הוא. שני רעולי פנים הגיחו לתחנת דלק בעכו, שם ירו לעבר ההרוג המוכר למשטרה. עמאר נפצע בתחילה באורח אנוש וצוות טיפול רפואי שהוזעק למקום טיפל בו אך לבסוף מותו נקבע. מיד לאחר מכן פתחה המשטרה בחיפושים ועצרה חשוד במעשה, תושב העיר בשנות ה-20 לחייו.