צעיר מנצרת חשוד ששדד שבעה נהגי מוניות

מחקירת המשטרה עולה כי הצעיר שדד, בשבעה מקרים שונים, את הפדיון היומי של הנהגים ואת מכשיר הטלפון הנייד שלהם. הבוקר הוא יובא להארכת מעצר בבית המשפט בחיפה

במשטרת חיפה נעצר חשוד בן 23 תושב נצרת המוכר למשטרה, החשוד בשבעה מקרי שוד נהגי מוניות שאירעו בחודשים האחרונים באזור חיפה ובשפרעם.

החשוד נהג לעלות למונית שעצר, ובמהלך הנסיעה, תוך כדי איום בסכין, נהג לשדוד את נהגי המוניות תוך שהוא מבקש את הפידיון היומי ואת מכשיר הפלאפון שברשות הנהג. הנ"ל נעצר ויובא הבוקר (שני)להארכת מעצר בבית המשפט בחיפה.

בסוף השנה שעברה, הרשיע בית המשפט המחוזי בפתח תקווה את אופיר פינקו, בן 19, וגרא מורוסיץ, בן 21, ששדדו ותקפו באכזריות את נהג המונית יעקב מזרחי בן ה-72, לפני כשנה.

בחודש מרץ האחרון הוגש כתב אישום נגד השניים. על פי כתב האישום הנאשמים ביקשו ממזרחי להסיעם לקיבוץ פלמחים והתחייבו לשלם לו 100 שקלים, למרות שלא היה ברשותם כסף. מטרתם האמיתית היתה להוביל את הנהג למקום חשוך בו יוכלו לבצע את מעשה השוד שתכננו.

סמוך לצומת פלמחים חנקו השניים את מזרחי, ובהמשך דקרו אותו באמצעות מברג. לאחר שנפצע ויצא מהרכב, בעט אחד מהנאשמים בבטנו והיכה אותו. הנאשמים נמלטו מהמקום כשהם נוהגים במונית, אחרי שהשאירו את הנהג מתבוסס בדמו על הכביש.