תרקומיא: שוטר מג"ב ירה בפלסטיני שניסה לחטוף את נשקו

מחבל שהגיע סמוך לבסיס מג"ב ניסה לחטוף את נשקו האישי של אחד השוטרים שעמדו במקום. השוטר נאבק בו, ירה ופצע אותו ברגלו. איש מהשוטרים לא נפגע

שוטרי מג"ב הצליחו לסכל היום (שלישי) פיגוע סמוך למחסום תרקומיא שבאזור הר חברון. מחבל פלסטיני ניסה לחטוף נשק מאחד השוטרים, אולם נורה ונפצע באורח קל.

האירוע התרחש לאחר השעה 14:30 כשקבוצה של שוטרים עמדה סמוך לבסיס מג"ב שנמצא באזור. למקום הגיע מחבל בשנות ה-20 לחייו, שהתנפל לפתע על אחד השוטרים וניסה לחטוף את נשקו. החייל נאבק במחבל והצליח להדוף אותו, אולם המחבל תקף שוב והשוטר ביצע ירי לעבר רגליו.

המחבל נפגע ונפל על הקרקע, והשוטרים העניקו לו טיפול רפואי לאחר שווידאו כי הוא לא נושא על גופו חגורת נפץ. למקום הוזעק גם צוות מגן דוד אדום. לא היו נפגעים בקרב השוטרים.

קודם לכן, בשעות הבוקר, אירעה תקרית נוספת בגבול בין ישראל לירדן, כשאלמוני פתח באש לעבר סיור של שוטרי מג"ב, שסיירו באזור מסוף "רבין", מצפון לאילת. באירוע לא היו נפגעים, ורשת אל-ג'זירה דיווחה כי היורה הוא חייל ירדני.

סוכנות הידיעות הירדנית ציטטה בכיר בצבא הירדני שהכחיש את הדיווח. לדבריו, לא נורו כל יריות מהצד הירדני ואין כל אמת בפרטים שנמסרו על ידי התקשורת בישראל.