קשישה הותקפה בבת ים. מצבה קשה

עדי ראייה סיפרו כי הקשישה הותקפה בידי שלושה אלמונים, בעת שירדה לחדר האשפה בבניין מגוריה. הפצועה פונתה לבית החולים שיבא שבתל- השומר כשהיא סובלת מחבלות קשות בפלג גופה העליון ומחשש לפגיעת ראש

קשישה כבת 80 נפצעה לפנות ערב (שישי) באורח קשה לאחר שהותקפה על ידי שלושה צעירים בבניין מגוריה בבת ים. הקשישה הותקפה כאשר ירדה לרוקן את פח האשפה, אז, על פי החשד, תקפו אותה הצעירים, היכו אותה וניסו לשדוד אותה.

המשטרה החלה בחיפושים אחר אותם צעירים, ככל הנראה בין טווח הגילאים 17 עד 24, החשודים בתקיפה. על פי החשד לאחר שהיכו אותה עזבו הצעירים את המקום והשאירו אותה מדממת ובוכה בתוך ערימות האשפה. במשטרה מאמינים כי הצעירים ביקשו לשדוד את הקשישה אולם כשזה לא עלה בידיהם החליטו להכות אותה.

שכנים ששמעו את זעקותיה של הקשישה, הזעיקו למקום צוות טיפול נמרץ של מד"א אילון שפינה אותה לבית החולים תל השומר כשהיא סובלת מחבלות קשות בפלג גופה העליון ומחשש לפגיעת ראש. על פי שיטת המעשה מניחים במשטרה כי מדובר בחבורת צעירים מאוד, ייתכן אפילו נערים, אשר ביצעו את המעשה.

קצין במשטרת מחוז תל אביב אמר לחדשות nana10: "מדובר בעוד אירוע חמור נגד אוכלוסיית הגיל השלישי. השוטרים מונחים לנהוג ביד קשה ולא נגלה איפוק נגד עבריינים שמהלכים טרור על קשישים. גבינו עדויות מהשכנים ושטרים נשלחו לבית החולים בו מאושפזת הקשישה על מנת לגבות ממנה עדות נוספת בנסיון להרכיב קלסתרונים".