אביבה שליט: זו לא עסקת נדל"ן, אלה חיים של חייל צה"ל

הוריו של גלעד שליט מותחים ביקורת חריפה על התנהלות המגעים לשחרורו של בנם משבי החמאס • באירוע לציון יום הולדתו ה - 22 שנערך במצפה הילה, אמרה אביבה שליט: היה לכם את כל הזמן שבעולם וגלעד לא כאן • נועם שליט אמר לחדשות 10 כי חידוש המו"מ על בנו "לא נראה אפילו באופק"

(4:09 דק')

מאות בני אדם הגיעו הערב (חמישי) למצפה הילה על מנת לציין את יום הולדתו ה - 22 של גלעד שליט, המוחזק בשבי ארגון חמאס. זהו יום הולדתו השלישי ברציפות שמציינים ללא גלעד.

אביבה שליט, אימו של גלעד, נאמה בעצרת לציון יום הולדתו של בנה. היא פנתה לחברי הממשלה ולאחראים על ניהול המו"מ על שחרור גלעד ואמרה "היה לכם את כל הזמן שבעולם, זו לא עסקת נדל"ן, או מניות - אלה חיים של חייל צה"ל".

נועםף אביו של גלעד אמר לחדשות 10 כי כרגע נראה שלא מתקיים בכלל משא ומתן על שחרור בנו. "לצערי אנו גם לא רואים באופק חידוש של המשא ומתן. אני רואה שהפוליטיקאים עסוקים בכל מיני דברים".

הוא הוסיף ואמר כי הוא רוצה להאמין שהנושא לא נשכח, ועדיין מטופל כפי שאנשים התחייבו, כפי שראש הממשלה התחייב למשפחה להשיב את גלעד אליהם לפני שהוא יורד מהבמה הפוליטית.

לאירוע במצפה הילה הגיעו גם מיקי וקרנית גולדווסר, אימו ואלמנתו של אהוד גולדווסר ז"ל, שגופתו הוחזרה בעסקת חיזבאללה. אתמול אמרה מיקי באירוע לציון היום הולדת במעבר סופה כי "כנראה שחברי הממשלה עסוקים בפריימריז ולא בגלעד".