ויויאן רג'ואן: בעזרת השם רוז עוד חיה, ותחזור

הסבתא רבתא של הילדה הקטנה שנעלמה לפני שלושה חודשים כינסה מסיבת עיתונאים בה סיפרה כי בנה היה "ילד של אמא, אהוב על כל חבריו" וכי אמה של רוז, מארי, וסבה, רוני רון, טיפלו בילדה הקטנה יפה. "ידעתי שהם היו הורים למופת" היא אמרה. ויויאן הוסיפה כי היא לא הייתה בקשר עם מארי ולא נכנסה לבית הזוג ואולם, היא מוסיפה "הכל היה בסדר, רגיל, כמו בכל משפחה בארץ"

כל הכתבות:
אביה של רוז לחדשות 10: סבא שלה ילך לגיהנום
הסנגורית: אין מקום להאשים את האם ברצח
האם לחבר המשפחה: תביאו לי דחוף ילדה בת חמש
מה יודעת הסבתא רבא?

הסבתא רבתא של רוז, ויויאן רג'ואן כינסה אתמול בערב (שלישי) מסיבת עיתונאים ביישוב שקד שבנחל עירון בו היא נמצאת מאז התפוצצה הפרשה. "אני דאגתי לשלומה והתגעגעתי והלכתי לרשויות להודיע שהילדה נעדרת" - כך סיפרה הסבתא.

הסבתא רבתא הוסיפה וסיפרה "עוברים עלי ימים קשים. אני כל הזמן דואגת וחוששת וחושבת רק על דברים טובים, שרוז עוד חיה ובעזרת השם היא תגיע לנו איזה יום".

כשנשאלה רג'ואן האם חששה כשהחזירה את נכדתה רוז שחיה אצלה במשך חודשיים לחזקתם של אמה וסבה ענתה "לא חששתי, כי ידעתי שהם מטפלים יפה מאוד בנכדות, וידעתי שהם הורים למופת. הם טיפלו בה כשהיא באה לארץ, לקחו אותה לבתי חולים ורופאי שיניים. היא הייתה מאוד חולה כשהיא באה. הלבישו אותה יפה, לקחו אותה לטייל ולבלות".

על בנה סיפרה רג'ואן: "רוני היה ילד טוב. כולם אהבו אותו, הוא היה ילד של אמא".

רג'ואן אמרה עוד כי בנה, רוני, עזר למארי, אמא של רוז להביא את הילדה מבית אביה בצרפת לישראל, לבקשתה של מארי. "רוני עזר לה להביא את הילדה, כי היא רצתה שהילדה תבוא". הסבתא רבתא הוסיפה כי הבן של רוני, בנג'מין המתגורר בפריז "הוא התחתן עם אשה אחרת, שמעתי שהאישה השנייה הרביצה לילדה".

"הכל אצלנו רגיל - כמו בכל משפחה בארץ"

הסבתא רבתא סיפרה כי אין לה קשר עם מארי וכי היא לא נכנסה "לבית שלהם לא התעניינתי ולא התערבתי בבעיות שלהם". עם זאת אמרה מארי "אצלנו הכל היה בסדר, הכל רגיל, כמו כל משפחה בארץ".

בנימין פיזאם, אביה של רוז אמר היום לחדשות 10 "אני מייחל לדעת למה כל זה קרה ורוצה שימצאו את רוז, גם בנסיבות הנוראיות ביותר".

האב טוען שגילה את הפרשה כולה היום כשפתח את העיתון. לדבריו הוא לא היה בקשר עם אביו, רוני, כבר שנים. "אין לי מה להגיד לו, חוץ מזה שהוא לא יהיה בגן עדן, הוא ילך לגהנום" אמר בנימין שהוסיף "האיש הזה אף פעם לא היה אמיץ, הוא נטש אותי כשהייתי קטן, אף פעם לא טיפל בי, הוא אף פעם לא טיפל בעצמו. כדי לטפל בנוסף בבת שלי, בשני ילדים נוספים ובאישה זה היה יותר מדי בשבילו, הוא לא ידע מה לעשות".