"אבא שלי לא ילך לגן עדן - הוא ילך לגיהנום"

בנימין פיזאם אביה של רוז המתגורר בפריז, טוען שגילה רק הבוקר כשפתח את העיתון, מה קרה לבתו. בשיחה עם שליח חדשות 10 הוא אומר כי מבטה של רוז בתמונות שהתפרסמו בישראל, עצוב מכל מה שהוא זוכר. הוא הוסיף ואמר כי הוא רוצה שבתו תמצא, גם אם נסיבות מציאתה יהיו טרגיות והוסיף "מי שעשה את זה, צריך לשלם"

(4:33 דק')

"אני מייחל לדעת למה כל זה קרה ורוצה שימצאו את רוז, גם בנסיבות הנוראיות ביותר" - כך אמר אמש (שלישי) בנימין פיזאם, אביה של רוז הקטנה שנעלמה לפני שלושה חודשים.

החיפושים אחר גופתה של רוז הקטנה התחדשו היום בשעות אחר הצהריים. כוחות משטרה מתוגברים בצוללנים סורקים את מימי הירקון במשך שבוע, הכל במטרה לאתר את המזוודה שבתוכה, כך על פי הודאתו של הסב, רוני רון, הושלכה רוז למים - אולם עד כה ללא הצלחה.

הבן בנימין שמתגורר היום בפרבר ליד פריז הוסיף ואמר לחדשות 10: מי שעשה את זה צריך לשלם על כך".

האב טוען שגילה את הפרשה כולה היום כשפתח את העיתון. לדבריו "היא תמיד הייתה מאוד שקטה, אבל בתמונות שראיתי באינטרנט ובטלוויזיה המבט שלה היה פי אלף יותר עצוב ממה שאני ראיתי עד היום".

בנימין טוען שלא היה בקשר עם אביו כבר שנים ומוסיף "אין לי מה להגיד לו, חוץ מזה שהוא לא יהיה בגן עדן, הוא ילך לגהנום". "האיש הזה אף פעם לא היה אמיץ, הוא נטש אותי כשהייתי קטן, אף פעם לא טיפל בי, הוא אף פעם לא טיפל בעצמו. כדי לטפל בנוסף בבת שלי, בשני ילדים נוספים ובאישה זה היה יותר מדי בשבילו, הוא לא ידע מה לעשות".

בנימין הוסיף ואמר "אני מקווה שאבי יאמר את האמת בחקירה".

במשטרה חושדים כי הילדה רוז פיזם בת ארבע וחצי שנעלמה לפני שלושה חודשים - נרצחה על ידי סבה. על פי החשד, אמה של הילדה, מארי, שיתפה עימו פעולה.

בית משפט השלום ברמלה האריך היום את מעצרו של הסב ב-15 יום ואת מעצרה של האם ב-10 ימים. כרגע חושדת המשטרה שסבה של רוז - רוני רון - היכה אותה למוות, תחב אותה למזוודה וזרק את גופתה לנחל הירקון. רון הודה במעשה אך לאחר מכן חזר בו.

אמה של רוז, שניהלה מערכת יחסים עם הסב וילדה לו שני ילדים, חשודה שידעה על כוונתו ואף הייתה שותפה לרעיון להיפטר מהילדה.