"אני פוחד מאבוטבול פחד מוות"

ד"ר ג'קי סרוב המואשם בקבלת שוחד מהעבריין אסי אבוטבול טען בעדותו כי "פחדתי מאבוטבול פחד מוות. הוא שם לי בכיס 800 שקל. מעולם לא נתקלתי בדבר כזה". כשאבוטבול התבקש לעלות לדוכן אמר כי "אני לא מתכוון לענות על שום שאלה - לא זוכר דבר"

(1:39 דק')

מנהל חדר המיון בבית החולים איכילוב בתל-אביב, ד"ר ג'קי סרוב, העיד הבוקר (ראשון) בבית משפט השלום בתל-אביב ואמר כי "אני פוחד מאסי אבוטבול פחד מוות".

סרוב עומד לדין בגין קבלת שוחד מהעבריין אסי אבוטבול בתמורה לשירותיו הרפואיים בבית החולים "איכילוב".

הרופא המכובד, הנאשם שקיבל שוחד בסכום של כ-3,000 שקל, סיפר בעדותו שאבוטבול הגיע לחדרו בבית החולים, שם לו פתק על השולחן, ואמר "תתקשר למשטרה". כשנשאל מדוע אבוטבול השיב: "כי אני מבקש". סרוב שיחזר את הסיטואציה: "ישבתי המום בכסא שלי. הוא שם לי משהו בכיס החלוק והלך. זה היה הזוי לחלוטין. אחרי שיצא, ראיתי שזה 800 שקל. מעולם לא עמדתי בסיטואציה כזו, ובוודאי לא מול אסי אבוטבול".

לאחר מכן עלה אבוטבול עצמו לדוכן העדים, הנוכחים בחדר סיכמו כי הוא לא נראה מרוצה ביותר. התובעת קרן בר-מנחם שאלה את אבוטבול האם הוא מכיר את ד"ר סרוב, אך הוא אמר לבית המשפט כי הוא לא יודע למה הביאו אותו ושאין לו מה לומר. "חבל על הזמן, לא תקבלי תשובות". לאחר מכן הוסיף: "אני לא מתכוון לדבר, אני לא מאמין במערכת. לאדם שמחפש את הצדק אין צדק, יש בעיה עם הצדק".

אבוטבול אמר עוד כי "זה משפט ראווה אני לא מבין למה אנשים זרים לו, כמו ג'קי סרוב, צריכים לסבול מזה. יש אנשים בתיק הזה שהם שעירים לעזאזל". אבוטבול טען על דוכן העדים כי יש לו בעיה רצינית משום שנתנו לו תרופות שגרמו לו לשכוח דברים.

פרקליטו אמר שניתן להציג לבית המשפט חוות דעת פסיכיאטרית המחזקת את דבריו. אבוטבול נשאל אם הגיע לבית החולים איכילוב בעקבות כאבי בטן: "אני לא זוכר דבר כזה. כאב בטן יש לי כל היום. אבל הייתי זוכר אם הייתי נותן לרופא כסף".