דיסקין (ארכיון). "לליכוד אין דרך"
דיסקין (ארכיון). "לליכוד אין דרך"
,שלום ענסי

דיסקין: "השילוב בין הליכוד, הבית היהודי וליברמן הרסני למדינה"

ראש השב"כ לשעבר יובל דיסקין, שלפני מספר שבועות הבהיר כי אין בכוונתו להתמודד בבחירות הקרובות, מתח ביקורת על המפלגות הימין וקרא להקמת גוש מרכז-שמאל. "כל אחד מאיתנו צריך לשאול את עצמו האם הוא רוצה להמשיך בדרך אליה הובלנו על ידי ממשלות הימין האחרונות", כתב דיסקין בעמוד הפייסבוק שלו

דיסקין נוקט עמדה: מפלגות הימין הרסניות לעתיד המדינה. ראש השב"כ לשעבר יובל דיסקין תקף היום (חמישי) את מפלגות הליכוד, הבית היהודי וישראל ביתנו ואמר כי הדרך בה הם מובילות את ישראל היא מסוכנת למדינה.

 

"אנו סבורים כי השילוב של בין הדרך לשומקום של הבית היהודי, לאין דרך של הליכוד ולציניות המסוכנת של ישראל ביתנו, הוא הרסני לעתיד המדינה", כתב דיסקין בעמוד הפייסבוק האישי שלו. לפני מספר שבועות הוא הבהיר כי הוא אינו מתכוון להיכנס לפוליטיקה במערכת הבחירות הקרובה, אך אמר כי בעתיד הוא עשוי להיכנס לחיים הפוליטיים.

 

"כל אחד מאיתנו צריך לשאול את עצמו האם הוא רוצה להמשיך בדרך הנוכחית אליה הובלנו על ידי ממשלות הימין האחרונות, דרך המובילה אותנו למדינה דו-לאומית, לבידוד בינלאומי מעמיק, לאפשרות גוברת והולכת לסנקציות בינלאומיות שיפגעו חמורות במדינת ישראל", המשיך דיסקין וכתב.

הוא קרא לכל מי שמסכים עם העמדה לפיה המשך שלטון הימין הוא הרסני לישראל לדרוש ממפלגות המרכז והשמאל להקים גוש רחב. "צריך להצטרף לדרישה ממפלגות הימין המתון (כחלון?), המרכז והשמאל הציונות במדינת ישראל, לאחד ביניהם כוחות תוך הסכמה משותפת על כמה קווי יסוד שיהוו את ההתחייבות שלהם לבוחרים", הוא כתב.