אחרי המעצר, פעילת להב"ה לא מתחרטת: "זה ארגון קדוש"

שרה, מהנדסת תרופות ופעילה בארגון שעשרה מפעיליו נעצרו השבוע, סיפרה בראיון לחדשות 10 על המעצר והדפה את הטענות על גזענות. "התבוללות הורגת את העם היהודי יותר מהשואה ויותר מפוגרומים. מעולם לא קראנו 'ערבים החוצה'". במשטרה מעריכים כי החקירה תוביל לכתבי אישום נגד בכירים בארגון

שרה, מהנדסת תרופות בת 26, היא אחת מפעילי להב"ה שנעצרו השבוע ושוחררו היום (חמישי) לביתם. בראיון שהעניקה לחדשות 10 לאחר המעצר היא איננה מביעה חרטה על המעשים שיוחסו לה ומבהירה כי לא תעזוב את הארגון.


"הפכו לי את החדר ומצאו חולצה או פיג'מה עם הכיתוב להב"ה", שחזרה שרה את האירועים שקדמו למעצרה. היא הסבירה כי מטרת הארגון היא "למנוע קשרים רומנטיים בין יהודיות לבין הערבים, כדי שהעם היהודי ימשיך להתקיים".


"ההתבוללות הורגת את העם היהודי יותר משואה, פוגרומים או אנטישמיות", המשיכה הצעירה להסביר את משנת הארגון. "המשטרה טוענת שזה גזענות, כי לדעתם למנוע התבוללות זה גזעני". הטענה הזו, אגב, זכתה לגיבוי גם מבית המשפט המחוזי בירושלים שקבע כי "עצם הקריאה נגד התבוללות איננה עבירה פלילית".

"לא נתקלתי מעולם בפעיל להב"ה שצעק 'ערבים החוצה'", היא מכחישה ומפנה את האשמה למדינה: "הדם של היהודים בירושלים תמיד היה הפקר. אנשים נדרסים פה, נהרגים. ארגון להב"ה העמיד את הדברים במקומם. זה ארגון קדוש ואשאר בו בגאווה".