דרעי בראיון לחדשות 10: "אין לנו שום מחויבות להמליץ על נתניהו"

יו"ר מפלגת ש"ס התארח באולפן המטה המרכזי ואמר כי למפלגתו אין כל סיכום עם ראש הממשלה נתניהו וכי הוא אינו מחויב לתמוך בו. יחד עם זאת דרעי לא הסכים לענות האם הוא תומך בנתניהו או בהרצוג. "אני לא שייך לקואליציית 'רק לא נתניהו', אין לנו שום מחויבות", הוא אמר והאשים את שר הכלכלה נפתלי בנט בכך שדאג רק למגזר המתנחלים

דרעי: "אנחנו לא מחויבים לנתניהו". יושב ראש מפלגת ש"ס, חבר הכנסת אריה דרעי, אמר הערב (שבת) כי מפלגתו אינה מחויבת לתמוך בראש הממשלה בנימין נתניהו גם ביום שאחרי הבחירות.

 

"אין לנו שום מחויבות, אבל אני לא שייך לקואליציה 'רק לא נתניהו', אם נתניהו ילך על מה שאנחנו מאמינים בו, נלך אתו", אמר דרעי בראיון לתכנית המטה עם נדב פרי. "סירבתי להצעות מימין ומשמאל", הוא הוסיף.

 

דרעי לא הסכים לענות לשאלה במי הוא יתמוך אם יצטרך לבחור בין נתניהו ליו"ר העבודה, יצחק הרצוג. "אני אומר גם עכשיו שהרצוג הוא מועמד ראוי. אני לא יודע, אין לי תשובה. אני צריך לראות מי מרכיב את הממשלה הבאה", אמר יושב ראש ש"ס.

במהלך הריאיון התייחס דרעי גם לממשלה הנוכחית ואמרה כי היא קמה בחטא וש"ס עמדה במטרה שהציבה לעצמה - להפיל את הממשלה. "אני למדתי מהקואליציה הזו דבר אחד - כל אחד דואג למגזר שלו", הוא אמר והאשים את שר הכלכלה נפתלי בנט בכך שהוא דאג במהלך כהונתו רק למגזר המתנחלים.