דיסקין: "החלטתי עקרונית להיכנס לפוליטיקה, אבל לא עכשיו"

בהקלטה שהגיעה לידי חדשות 10 נשמע ראש השב"כ לשעבר אומר כי הוא מתכוון להיכנס לחיים הפוליטיים אך לא במערכת הבחירות הקרובה. דיסקין התחייב גם בפני שומעיו כי הוא יסייע בבחירות הקרובות אך יעשה זאת מבחוץ. "אני כן מתחייב שאני אסייע למאמץ", אמר דיסקין. בדבריו הוא התייחס גם לחרדים: "שלא תתבלבלו, הם ימנים מטבעם. אבל יש שם אינטרסים רבים שעליהם אפשר לשחק"

בלעדי: דיסקין מצהיר שבכוונתו להיכנס לפוליטיקה, אבל לא כעת. ראש השב"כ לשעבר יובל דיסקין מתכוון להיכנס לחיים הפוליטיים. כך הוא נשמע אומר בהקלטה שהתפרסמה הערב (שבת) לראשונה בחדשות 10.

 

דיסקין נשמע אומר את הדברים באירוע בו דיבר בקיבוץ עין שמר. "דבר אחד שאני כן מתחייב אליו הוא להירתם למאמץ", אמר דיסקין למשתתפים באירוע. "אני כן החלטתי עקרונית שאני הולך, אבל לא בעיתוי הזה", הוא הסביר בנוגע לשאלה האם הוא מתכוון להצטרף למפלגה כלשהי כבר בבחירות הקרובות.

 

ראש השב"כ לשעבר, שנחשב לאחת הדמויות המחוזרות ביותר על ידי מפלגות המרכז והשמאל, הסביר כי בבחירות הקרובות הוא לא מאמין שהוא יוכל להצטרף למערכת הפוליטית, אך אמר כי יהיה מוכן לעשות כל מאמץ שיידרש על מנת להחליף את השלטון הנוכחי.