אל תפתחי פה לשוטר

שוטר תנועה שעצר רכב שנסע במהירות מופרזת שמח לגלות בתוכו כוכבת פורנו, שהסכימה להעניק לו מין אוראלי בתמורה להפחתת הקנס. בסוף הוא פוטר והיא שילמה

ג'אסטיס ריצ'ארט, בת 21 מטנסי שבארה"ב, נתפסה ע"י שוטר תנועה כשהיא נוהגת במהירות מופרזת. השוטר, ראנדי מוס, מצא בחיפוש שערך במכוניתה כמה כדורים אסורים בשימוש.

אבל אז נזכרה ריצ'ארט לציין בפני השוטר שהיא מוכרת גם בשם הבמה "בארבי קאמינגס" ותחת השם הזה היא מככבת בסרטי סקס שמתפרסמים בבלוג שלה ברשת.

בפוסט הבא שפרסמה בארבי בבלוג שלה היא סיפרה על המקרה וגם על מה שקרה אחריו – ברגע שהשוטר שמע על היכולות שלה הוא הזמין אותו לשבת עימו ברכב שלו. הוא השליך את הכדורים שמצא אצלה מהחלון, בתמורה למין אוראלי. לפי דבריה הוא גם צילם את המפגש והשניים אפילו הספיקו לצפות יחד בסרטים פורנוגראפיים שלה, בניידת המשטרה.

רשת ABC דיווחה, כי השוטר לא הצליח לשמור לעצמו את הסיפור והשוויץ בפני חבריו בתחנה, שלא חשבו שהסיפור כ"כ משעשע והוא פוטר מעבודתו. בארבי קאמינגס, לעומת זאת, אמנם הצליחה להתחמק מאשמת אחזקת כדורים אסורים, אבל את הדו"ח על סך 159 דולר שקיבלה על נהיגה במהירות היא שילמה, כיוון שלא הגיעה לדיון בבית המשפט שהתקיים לפני יומיים ובו בוטלו כל שאר הדוחות שנתנו ע"י שוטר התנועה באותו יום.