3 הרוגים בתאונות: הולך רגל, נהג וקשיש שטבע עם קלנועית

תושב ראשון לציון בן 50 נדרס כשניסה לחצות את נתיבי איילון. כפי הנראה היה בגילופין. נהג רכב פרטי איבד שליטה על רכבו כשניסה לבצע עקיפה בכביש הסרגל ופגע ברכב. קשיש בן 83 הידרדר עם הקלנועית לתוך בריכת הקיבוץ ברשפים וטבע

שלושה בני אדם נהרגו אמש (רביעי) בתאונות דרכים ברחבי הארץ. בתל אביב נהרג הולך רגל שניסה לחצות את נתיבי איילון. נהג רכב פרטי איבד את השליטה על רכבו בכביש הסרגל ונהרג. בקיבוץ רשפים נפל קשיש עם קלנועית לבריכה וטבע.

תושב ראשון לציון בן 50 נהרג בשעות הערב מול מחלף קיבוץ גלויות בנתיבי איילון, לאחר שניסה לחצות את הכביש המהיר.

מהמשטרה נמסר כי רכב פרטי מסוג טויוטה, שנסע על כביש 1 מירושלים לתל אביב, פגע עם המראה בגבר ששוטט על הכביש. הגבר המשיך לחצות את הכביש, אך נפגע על ידי רכב מסוג סובארו, שנסע באותו הנתיב. צוות מד"א שהגיע למקום קבע את מותו. מהמשטרה נמסר כי כפי הנראה ההרוג היה בגילופין. נהג הרכב הפוגע, בן 24, עוכב לחקירה.

בכביש הסרגל נהרג נהג רכב פרטי שנסע מכיוון מגידו לכיוון מחנה עמוס, לאחר שניסה לעקוף רכב שנסע בנתיב השמאלי. כפי הנראה שפשף את הרכב במהלך העקיפה וכתוצאה מכך איבד שליטה ופגע במעקה הבטיחות.

בקיבוץ רשפים נהרג מיכאל נתנזקו, בן 83, לאחר שהידרדר עם הקלנועית בה רכב לתוך בריכת הקיבוץ. צוות מד"א שהגיע למקום קבע את מותו.