ירושלים: בן 4.5 מת לאחר שננעל במכונית המשפחה

ילד משכונת שועפט במזרח ירושלים נמצא ברכב המשפחה כשהוא מחוסר הכרה. אביו לקח אותו לסניף של קופ"ח, משם פונה במצב קשה לבית החולים. מותו נקבע לאחר זמן קצר. האב טוען כי לא נעל את הרכב. ביום חמישי מתה פעוטה כבת חצי שנה, לאחר שהושארה ברכב המשפחה

(0:33 דק')

ילד כבן 4.5 ממזרח ירושלים מת היום (שלישי), לאחר שננעל במכונית של הוריו. האב טוען כי לא נעל את הרכב. בשבוע שעבר מתה פעוטה כבת חצי שנה, לאחר שהושארה במכונית נעולה במשך כשעה וחצי בקיבוץ שער העמקים.

בסביבות השעה 13:45 התקבלה הודעה במד"א על ילד מחוסר הכרה שחולץ מרכב חונה בדרך שועפט במזרח ירושלים. בחקירה ראשונית של האירוע עולה כי המשפחה, שברשותה שתי דירות -בשועפט ובכפר דחיית אל-בריד - נכנסה לבית עם כל ארבעת ילדיהם. בשלב מסוים יצאו הילדים לשחק בחוץ והאם פנתה להכין אוכל.

כשקראה האם לילדים להיכנס לאכול, חזרו רק שלוש הבנות. האם והאב החלו לחפש את הבן והוא נמצא ברכב המשפחה כשהוא שוכב בספסל האחורי. האב הוציא את הבן מהרכב, כשהוא מחוסר הכרה, ופינה אותו לסניף סמוך של קופת חולים, משם פונה במצב קשה על ידי מד"א לבית החולים "הר הצופים" בירושלים. זמן קצר לאחר מכן, קבע רופא את מותו של הילד.

בשבוע שעבר מתה אופיר בללטי בת החצי שנה, לאחר שהושארה על ידיה אביה במכונית נעולה במשך כשעה וחצי. על גופת התינוקת נמצאו סימני כוויות בדרגה ג' בידיה ובבטנה, בשל החשיפה הממושכת לשמש. האב השאיר את בתו במכונית, כאשר נכנס למוסך אופנועים סמוך למקום, על מנת לתקן טרקטורון. לאחר שהוזעק על ידי עוברי אורח, חילץ אותה מהמכונית והזעיק כוחות הצלה.

פעוטה נשכחה ברכב ומתה

תינוקת כבת שישה חודשים מתה לאחר שהושארה במכונית נעולה במשך כשעה וחצי בקיבוץ שער העמקים. על גופתה נמצאו סימני כוויות בדרגה ג' בידיה ובבטנה, ככל הנראה בשל חשיפה ממושכת לשמש.

לכתבה המלאה